Halilmia kullanıcısının son içeriği

1. H

Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

malesef senin dediğini de yaptım yine olmadı :( magisk kurarken bu hatayı alıyorum kafayı yicem artık
  2. H

Hocam dediginiz gibi twrpde hic boyle bir durumla karsilasmamistim.simdi sizin dediginiz sekilde denemek istiyorum da romu kullaniyor musunuz.tekrardan ugrasmama deger mi?
  3. H

hocam her şeyi yapıyorum ama romu yükledikten sonra 'mount system invalid argument' hatası alıyorum.bu şekilde yüklemeye devam edersem telefon fastboot moduna düşüyor.ne yaptıysam şu hatadan kurtulamadım.zaten en son reboot yapacağım zaman NO OS ... diye uyarıyor.sil baştan farklı bir rom...
  4. H

Çözüldü Failed to Mount '/system' Hatası

hocam stock rom system imajı dediğin stock romu img halinde mi indirip flashladın anlayamadım ?
  5. H

Yardım Aranıldığında telefonun geç çalması

çağrılar geç gidiyor ve geç kapanıyor değil mi ? benimde başıma gelmişti Çin'den xioami çalışanı bana ulaşmıştı bu konu için. geri bildirim bırakmıştım dönüş sağladılar. güncelleme yapacaksın telefonu başka çözümü yok malesef.rom atacaksın telefona kısaca kendileri bana global beta romunu önermişti
  6. H

Rehber Mi Max 2 BL Kilidi Açma + Twrp + Root + Global ve Xiaomi .EU Rom Yükleme

hocam teşekkür ederim dediğinizi yaptım oldu :)
  7. H

Rehber Mi Max 2 BL Kilidi Açma + Twrp + Root + Global ve Xiaomi .EU Rom Yükleme

hocam eu betadan döndüm global stabile.şöyle bir sorunum var.twrp yüklüyorum burda sorun yok ama telefonu açtıktan sonra tekrar twrpye girmek istediğimde telefonun kendi recoverysi açılıyor.yanlış veya eksik ne yapmış olabilirim.supersu kurmadığım için mi? bi çözüm öneriniz var mı acaba.teşekkürler
  8. H

Rom Mi Max 2 MIUI10 Rom GREESHAN Global Beta 9.4.25

Hocam bu romda muzik calarin bildirim cubugunda ve kilit ekraninda oynatma secenegi cikmiyor.cozumu var mi acaba biliyor musunuz.
  9. H

Yardım Telefon görüşmesi

Hocam o sorun bende de vardi.Surumunuzu guncelleyin duzelecektir baska bir cozumu yok malesef.Guncelleyince duzeliyor.
Üst Alt