halibertas kullanıcısının son içeriği

1. halibertas

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

tüm söylediklerinizi yaptım 10 dk civarı işlem sürdü ve tel yeniden başladı sarj moduna girdi fakat işlem hala bitmedi ne yapmak gerekiyor. sarj moduna girerken tekrar fastboota mı almak lazım
  2. halibertas

Çözüldü Bootloader kilidi için telefonu bağladığımda pc görmüyor

ne ne kadar driver denediysem de olmadı hepsi ünlem veriyor sizinki ünlem vermeden oluyor fakat yine de uncloud programı görmüyor
  3. halibertas

Yardım Note 9s Gece Şarjın Düşmesi

Havalar soğudu soğuk yerde duruyorsa ondan kaynaklıdır
  4. halibertas

Yardım Güncelleme sonrası uygulama açılmama sorunu

Herkese merhabalar, bu sorun tüm arkadaşlar da var. Root olduğu için güncelleme yapmadığım için kullanabildiğim bir nöbet takvim uygulaması vardı (Petkim takvim APK) Reset sonrası güncelleme yaptım ve uygulama artık açılmıyor. Açılıyor gibi oluyor kapanıyor. İnternette android system isimli bir...
  5. halibertas

Yardım Root kaldırma

Aynı şekilde kaldırmak içinde ismi değiştirip yapabilirsiniz diye yazıyor Bilmiyorum artık
  6. halibertas

Yardım Root kaldırma

Magisk in kendi sitesinde yazıyor ☺️
  7. halibertas

Yardım Root kaldırma

APK dosyasının adını değiştirip zıp yapınca yükleniyor
  8. halibertas

Yardım Root kaldırma

Çok Teşekkürler ,
  9. halibertas

Yardım Root kaldırma

indirip deniycem alt kısımda 3 tane seçenek var ,temiz kurulum / verileri koru / bootloader kilitle ve kur .... Verileri koyumu seçmek gerekiyor sadece
  10. halibertas

Yardım Root kaldırma

Kaldırmadan önce denedim maalesef işe yaramıyor 1624607570 Rom u tekrar yükleyin dediğiniz sanırım komple temiz kurulum. Uygulamalari tekrar yüklemek eziyet. Rootu gizleme de işe yaramıyor yine görüyor ☺️ 1624607589 Maalesef işe yaramıyor
  11. halibertas

Yardım Root kaldırma

Herkese selamlar, magisk ile atılan root nasıl kaldırılıyor yardımcı olabilecek var mı. APK üzerinde ki kaldır seçeneğinden kaldırdım , twrp den de denedim hepsinde de kalkmış gibi gözüküyor fakat uygulamaları açınca kök izin uyarısı çıkıyor... Çalıştığım şirkete ait uygulamaları da güvenlik...
  12. halibertas

Yardım Mi9 T Bootloader Kilidi Açma

ekledim 1572777225 galiba öyle,driver diye arattım bulamadım
  13. halibertas

Yardım Mi9 T Bootloader Kilidi Açma

Arkadaşlar telefona root atmak için kilidi kaldırmak istiyorum önceden mi6 da yapmıştım fakat bunda beceremedim Mi Unlock programında telefon bağlı gözükmüyor dirverleri mi eksik acaba , konular arasında Mi9 için anlatım buldum ama ordan da yapamadım farklılık var mı acaba
  14. halibertas

Çözüldü Rom atma sorunu

Kusura bakmayın arkadaşlar üst mesajlar da yazdığım gibi twrp de bağla diye bir şeye bastım sistemi seçtim bilgisayar telefonu gördü daha sonra telefona rom dosyasını attım(twrp uyumlu) twrp üzerinden attım
  15. halibertas

Çözüldü Rom atma sorunu

hallettim herkese teşekkürler
Üst Alt