Hakut kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Yeni kimliği taramiyor çekmiyor

Arkadaşlar mi note 10, ziraat uygulamasında şifre yenilerken kimliğin çipli kısmının fotoğrafını gösteriyorum ama bir türlü algilamiyor. Mi 9 se de hemen algılıyor kamera. Bizim kamera büyük acıyla çekiyor, sırf bu sorundan dolayı telefonu değiştirebilirim. Başına gelen var mı
  2. H

Yardım Mi note 10 Endonezya v11.0.1 arıyorum

Anladım hocam çok teşekkür ederim ilginiz için, ben eu 11.0.7 yi bi deneyeyim o zaman 🙂
  3. H

Yardım Mi note 10 Endonezya v11.0.1 arıyorum

Abi ben bu Endonezya romu yükledim fakat global olduğu için tema kuramadım, öyle oluncada eu rom 11.0.4 kurdum buda aşırı sarj yiyor. Eu rom olarak 11.0.3 e mi dusursem yoksa oneos 21.10.3 sürümünü önermişsiniz onu mu yukleyeyim. Sizin görüşünüzü alabilir miyim
  4. H

Soru X3 pro uygulamalari gec acma

Tam olarak aynı sorun bende de var hocam çözüm bulabildiniz mi.
  5. H

MIUI 13 Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana) - Endonezya Rom v13.0.3.0 (Stabil Beta)

Çok teşekkür ederim ilginiz için Allah razı olsun 👏 👏
  6. H

Yani twrp den kurunca herhangi bir sorun sıkıntı olmaz, doğru mu anladım hocam
  7. H

Hocam son olarak bu 11.0.1 roma twrp den geçmeyi düşünüyorum, bölge Çin olarak kalıyormuş böyle olunca, bunun bana bir zararı olur mu
  8. H

Hocam bu telefon için sanırım eniyi rom sizin kullandığınız Endonezya 11.0.1, kamera ve stabilite olarak
  9. H

Soru Endonezya 11.0 sürümleri

Bu telefonu zaten kamerası için aldım ben, o zaman kamera olarak eniyisi bu diyebilir miyiz sizce
  10. H

Soru Endonezya 11.0 sürümleri

Nasıl memnun musunuz rom dan
  11. H

Tema Büyük Widget

agit77, hocam sanırım benim saat uygulamasında problem var, orjinal saat widgetinde de İngilizce çünkü. Onu guncellemeyi denicem
  12. H

Tema Büyük Widget

agit77, şuan bu şekilde malesef hocam, bölge dil konum ayarlarına baktım sorun yok onlarda
  13. H

Tema Büyük Widget

agit77, olmadı hocam malesef, sanırım benim telefonun ayarlarıyla alakalı bir sorun var, teşekkür ederim ilginiz için
  14. H

Tema Büyük Widget

Agit hocam benim bu saat widgetinde günler İngilizce çıkıyor nerden düzeltebilirim.
Üst Alt