hakoleyte kullanıcısının son içeriği

1. hakoleyte

Çözüldü Custom rom kurdum ama hiçbir google hizmeti yok.

Kaan_M, Teşekkürler, sorun çözüldü monkey~~ iyi akşamlar efenim :D
  2. hakoleyte

Variant kısmını ne seçmeliyim, neye göre seçmeliyim acaba? Platform kısmını da ARM64 dedim ama emin değilim. The Open GApps Project 1621184437 Ah pardon üstüne gelince ne olduğu yazıyormuş, anladım teşekkür ederim deniyorum şimdi.
  3. hakoleyte

Syberia Rom'u kendi sitesinden telefonuma uygun olanı kurdum, daha önce de rom değiştirmiştim ancak bu sefer google play store vb. tarayıcılar felan hiçbir şey yok. İnternetten apk olarak indirip kurduğumda ise uygulama açılmıyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)
  4. hakoleyte

Mod [MIUI 11] [Android Q Destekli] MI 9 Dual Speaker Audio Mod [Çift Hoparlör]

Kurdum magiskdede çalılır gözüküyor ama müzik vb. Açtığımda çalışmadığını gördüm kurduktan sonra yapmam gereken birşey var mı? Muı11 andorid 8.1
  5. hakoleyte

Çözüldü Root atma işlemlerini harfiyen yaptım ama..

Saatlerdir uğraşıyorum daha yeni hallettim. Sanırım ne yapıp edip romu silmişim, yada benzeri. Yabancı sitelerden vb araştırıp Twrp slideload dan içine custom rom yükledim ve kurdum. Sonra adam akıllı baştan bir magisk indirdim ve rootladım. Artık herşey sorunsuz bakalım. Yardımların için çok...
  6. hakoleyte

Ne demek hocam.. ''If you have ADB access, plug in your phone and run this '' diyor fastbootdayken pc ye takıp, adb klasörü vardı ordaki cmdye verdiği kodumu gireceğim. Bu arada root atarken adb klasörüne twrp atılıyordu ben '' Recovery - Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta...
  7. hakoleyte

Hayır hiç bir şey olmadı sanırım, direk twrp yi yükledikten flaşladım cihazı.
  8. hakoleyte

Ne demek hocam :D Dalvik/Art Cache ve Cache kısmı var oraları mı işaretlemeliyim? advanced wipe kısmı felan yok direk Dalvik/Art Cache ve cache var .
  9. hakoleyte

bu işemleri yaptıktan sonra bir şey yapmalımıyım.
  10. hakoleyte

Hayır, başka hiç bir şey yapmadım Wipe bölümündende hiçbir işlem yapmadım. :(
  11. hakoleyte

Root atma işlemleri için magiskv14 ve magiskv20 yi telefonuma attım kilit vs açık herşey tam ancak twrp yi açıp magiski flashladığım halde reboot system dediğimde gene twrp menüsü açılıyor ne yapmalıyım?? (önce magiskv14 ile yaptım ancak olmayınca birde v20 ile yaptım) Twrp: OrangeFox magiskv20...
  12. hakoleyte

Kesinlikle redmi note7 öneriyorum eğer benim zamanımda çıkmış olsaydı direk onu alırdım

Kesinlikle redmi note7 öneriyorum eğer benim zamanımda çıkmış olsaydı direk onu alırdım
  13. hakoleyte

Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

720saat diyo. Yani 1 ay beklicem mi başka yolu yok mu helppp?
  14. hakoleyte

Yardım Bildirim Sesini Ayrı Ayarlamak

Cevabınız için teşekkürler. Üzüldüm;( bi yolu vardır diye düşünüyodum.
Üst Alt