hako06 kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Xiaomi 13 ultra bl kilidi ve hyper os hakkında

Eski sürüme çok rahat dönüş yapılabiliyor xiaomi de. Dönüş yapılıp kilit açılamazmı.
  2. H

Soru Bootloader Kilidini Açarsam İMEİ Gidermi ?

Bildiğim kadarıyla direnç işlemi kilit açılmadan yapılabiliyor. Repair işlemi ise kilit açıldıktan sonra yapılıyor. ( Cihaza göre değişiyir olabilir tam emin değilim) Siz üstündeki imeileri kontrol ettiniz mi. Cihazın kiler mi yoksa farklı mı hocam
  3. H

Yardım mi11 ultra IMEI yardım..?

Hayır bırakmadı devam ediyor. Kuşcağız Mahallesi'nde dükkanı
  4. H

Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

xiaominin kendi çağrı uygulaması olur eu romların hepsinde
  5. H

Soru Mi 11 Ultra ve MIUI 14 Sorunsalı - Özellik farklılıkları

Arka ekran ışığı kısılı kalabiliyor güncelleme de. Menüsünde açma seçeneği var.
  6. H

Soru Mi eski sürüm yüklemek istiyorum

Hocam fotoğraf hiç bir şey anlatmıyor. Telefonu yeniden başlatınca kilit açık işareti çıkıyor mu? Geçenlerde eski sürüme dönerken yanlışlıkla kitlemişim aynı hatayı aldım durdum. 1663998466 Kilit açık olunca bu şekilde görünüyor.
  7. H

Soru Mi eski sürüm yüklemek istiyorum

Bootloader kilidi kaplı olunca da aynı uyarıyı veriyor. Kontrol edin isterseniz.
  8. H

Yardım Oneplus 9 msmtools hatası

Target kısmını seçiyormusunuz. O kısım secilmeyince hata veriyor genelde.
  9. H

Gcam Xiaomi 11t gcam arıyorum

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-shamim/f/dl13/ Şu çalışıyor du diye hatırlıyorum bir bakın isterseniz.
  10. H

MIUI 13 Xiaomi 11T - Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKWIDXM İndirme Bağlantıları

Sitede anlatımları var hocam, anlatıldığı gibi yaparsanız sıkıntısız geçiş olur ben devamlı yapıyorum. İki şeye dikkat edin birincisi bootloader kilidinin tekrar kitlenmesini engellemek için gerekli kutucuğu işaretlemek diğeri ise her şey sıfırlanacak ona göre yedek alın.
  11. H

MIUI 13 Xiaomi 11T - Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKWIDXM İndirme Bağlantıları

Geçilmez. Bootloader kilidini açıp fastboot romla geçebilirsiniz.
  12. H

Yardım Mi 11T telefonumun yardıma ihtiyacı var

Hocam şu cihaza başka birinin hattını takıp deneyin veya sizin hattı başka bir cihaza takın olayın ne olduğu netleşsin.
  13. H

Yardım Mi 11T telefonumun yardıma ihtiyacı var

Hat 4g ye açık değil galiba, destekleyen bir telefona takın 4g açma işlemlerini yapın, sonra kendi telefonunuza takınca düzelir. Eski telefon imeisi nde 4g çalışmaz diye bir şey yok çok cihaza fi tarihinden kalma imei atıldı ama sıkıntısız çalışıyor hepsi
  14. H

Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Cumayı bekleyin bence hocam iki gün kalmış.
Üst Alt