hakkyldz2701 kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Guncelleme

Arkadaşlar mi max a oreo güncellemesi gelecek mi bilgisi olan var mı MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. H

Soru Miflash

Mi flash ile temiz kurulum yapmam gerekiyor çünkü telefonum çok geç şarj oluyor ortalama 9-10 saatte ful şarj oluyor MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. H

Soru Miflash

Arkadaşlar miflash uygulamasını nasıl indiricem telefonuma. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. H

Sohbet Şarj sorunu

Peki teşekkürler bu yöntem umarım işe yarar MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. H

Soru Miflash

Arkadaşlar mi max telefonuma miflash yapmak istiyorum nasıl olacak bu konularda hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. H

Sohbet Şarj sorunu

Miflash derken o nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. H

Soru Oreo güncellemesi

Arkadaşlar mi max telefonunada android oreo güncellemesi gelecek mi bilgisi olan var mı ? MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. H

Sohbet Şarj sorunu

Orjinal şarj kablosu ile bile denedim ancak durum yine aynı çoook geç dolduruyor hatta şarjda iken telefonla uğraşsam şarjı azalıyo bile telefon kapalı ikende yavaş şarj oluyor
  9. H

Sohbet Şarj sorunu

Arkadaşlar mi max telefon kullanıyorum.son zamanlarda telefonumun şarj süresi çok arttı yüzde 20 iken şarja takiyorum ortalama 9 saatte ful oluyor bunun sebebini bilen varmı
  10. H

Yardım MIUI 9 7.8.24 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler

Miu 9 kararlı sürüm ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. H

Yardım MIUI 9 7.8.24 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler

Peki miu 9 kararlı sürüm ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt