hakkan kullanıcısının son içeriği

1. H

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Mi-room 10.2.2.0 magisk içinde olan versiyonun kurulum detaylarını içeren linki de paylaşırsanız çok iyi olur. Zira bu işi çok yapmış olan kişiler için bunları kurmak çok basit olsa da bilmeyenler için araştırıp bulmak zaman alabilir.
  2. H

Yardım Xiaomi mi 8 global rom yüklenmiş çin versiyonu

1536663848 Söylediğiniz şey halen kullandığım Huawei Mate 9 telefonumda var. Amerika versiyonunu aldım tümüyle burada satılandan farklı bir koda sahip, haklısınız ancak bu durum Mi 8 'de geçerli değil. Kutudaki farklı işaretleri ya da çin ve global ürün kodlarını yazabilir misiniz. Ben buraya...
  3. H

Yardım Xiaomi mi 8 global rom yüklenmiş çin versiyonu

Eğer cihazda Global ROM varsa, öncesinde Çin ROM'u olup sonradan Global yüklendiğini nasıl biliyorsunuz, telefonda bir yerlerde böyle bir log mu var. Belki de ilk Rom çin değil RUS romudur, nasıl emin olabiliyorsunuz.
  4. H

Soru Birisi de çıksın desin ki; "Şu Romu yükledim, GPS vs. herşey sorunsuz çalışıyor..."

Bu yazının yazıldığı yere de yazdığım gibi sorun yaşayan bir kişinin taraflı bir görüşünü içeriyor bu yazı. Global ve stabil ROM kullanıp da cihazı kurcalamayıp MI 8 telefonunu hiçbir sorun yaşamadan kullanan bir sürü insan var. Yukarıdaki yazı tek kişiyi ve taraflı bir görüşü içeriyor.
Üst Alt