HakanYce kullanıcısının son içeriği

1. HakanYce

Yardım Hesap ekleme hakkında

H.kadioglu, Nasıl ulaşcam size? Forumu tam bilmiyorum bi ulaşabilir misiniz size zahmet :)
  2. HakanYce

H.kadioglu, uzaktan bağlantı ile mi olcak? Telefonu göndermemiz mi lazım hocam
  3. HakanYce

Maalesef. Denemediğim yol kalmadı sıfırladım tekrar kurdum yeni hesap açtım, kendi hesabımla denedim yok olmuyor. Kendi hesabımla 10 u geçik telefon BL si açtım ilk defa bu cihazda böyle bir şey başıma geldi
  4. HakanYce

Merhabalar. Redmi K40 cihazım bugün elime ulaştı ve açtığımda Çin rom ile karşılaştım. Bootloader kilidinin açılması için başvuru yapayım dedim ama geliştirici seçeneklerinden Mi kilit açma durumu bölümüne gelip hesap ekle dediğimde ilk fotoğraftaki gibi "you are unlocking a special device...
  5. HakanYce

MIUI 12.5 Poco F3/Redmi K40/Mi 11X (Alioth) - EEA Avrupa Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.6.0.RKHEUXM İndirme Bağlantıları

Bende K40 12/256 var. Gaming serisi değil. Snapdragon 870 işlemcili. Bu romu kursak sıkıntı olmaz değil mi?
  6. HakanYce

Rom Redmi K30 Pro- Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.15.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Merhabalar. Bu romu indirdim BL kilidim açılınca buna geçcem ama bunu yükledikten sonra ayarlar bölümünde v12 güncellemesi gözüküyor mu gözükmüyor mu? Yani sürekli yeni versiyon var gibi bir uyarı veriyor mu?
  7. HakanYce

Rehber Xiaomi Mi Note 10 Lite TWRP Yükleme ve EU ROM Yükleme Rehberi

Ben 331 ile denemişim sizin attığınız 342. Umarım olur teşekkür ederim
  8. HakanYce

Rehber Xiaomi Mi Note 10 Lite TWRP Yükleme ve EU ROM Yükleme Rehberi

Olmuyor. Ya ben eksik yapıyorum ya da olmuyor. Format data yapınca failed yazıyor kırmızı yazıyla
  9. HakanYce

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Global Kararlı v11.1.1.0 QFDMIXM İndirme Bağlantısı

11.1.2.0 geldi. 3 4 gün oldu bilginize
  10. HakanYce

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Global Kararlı v11.1.1.0 QFDMIXM İndirme Bağlantısı

Şuan 11.0.16 eu sürümdeyim. Recovery romu indirip twrpden install yapsam bu sürüme geçer miyim?
  11. HakanYce

Çözüldü xiaomi mi 9 t anti roll back çözümü nedir...

Normalde forumda çok yazmam ama sen nasıl bi kralsın :D Saç baş yoluyordum pc başında halloldu
  12. HakanYce

MIUI 11 [ Android 10 ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

Bunu MiFlash Pro ile atamıyor muyuz telefona?
Üst Alt