hakanisler kullanıcısının son içeriği

1. hakanisler

Soru Mi hesabı istemeyen miui rom

MIUIFluid v1.2 haricinde kurulum esnasında mi hesabı istemeyen rom bilen var mı?
  2. hakanisler

Yardım Telefonum global mi

Bunu mu yuklemeliyim. Evetse nasıl.
  3. hakanisler

Unlocktool programında baypass dan sonra bu uyarıyı verip kaliyor
  4. hakanisler

Nerede yanlış yapıyorum onu anlamaya çalışıyorum. preloader_k85v1_64.bi hatası nedir
  5. hakanisler

M2101K7BG kapakta yazan numara bu. Driver sorunu yaşıyorum.
  6. hakanisler

Rom Redmi Note 10S crDroid 8.7 Android 12 Custom Rom

otomatik parlaklıkta sorun olan var mı. saçmalıyor bende
  7. hakanisler

Rom Redmi Note 10S crDroid 8.7 Android 12 Custom Rom

Hocam crd romu nasıl yüklediniz. Bende redmi logosunda kalıyor. Twrp sürüm mü yanlış acaba bende. Sizdeki hazırda varsa buraya yükleyebilir misiniz.
  8. hakanisler

Rehber Redmi Note 10S Unbrick (Yetkili Hesap Box Olmadan) İlk MIUI Türkiyede

içerisinde unutulmuş mi hesap var. ücretli yaptıracak durum yok.forumda aosp rom yükleyip kullanılabileceği yazıyordu. ama bir türlü kuramıyorum.crd rom atıyorum o zamanda redmi logosunda kalıyor
  9. hakanisler

yukarıdaki durumu halettim fakat bt klidi kapandı bu yöntemle. içerisinde unutulan mi klidi vardı. ne yapcaz
  10. hakanisler

bende bu şekilde kaldı neden olabilir
  11. hakanisler

Peki ustam ben ilk hangi romu kullanmalıyım şimdi.
  12. hakanisler

Mİ hesabı unutulmuş telefonda bu işlem işe yarıyor mu ustam.
  13. hakanisler

Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

redmi note 10s mi hesabı olan telefon almışız. satan söylemedi. içerisinde rom düzgün çalışıyordu. eve gelince güncelleme ve mi hesabına girerken ağ bağlantısını kontrol et yazıyordu. bende mi flashdan rom yükledim. şimdi kurulum aşamasını geçemiyorum. kilit açık bu arada
Üst Alt