hakancetinnet kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Direnç Kayıt HyperOS 10T PRO

hyperosa geçmeden bootloader açın yoksa açamazsınız kilidi.hatta hyperosa geçmeyin şimdilik
  2. H

Soru Xiaomi mi9t pro batarya

ben 6 saatten fazla ekran süresi aldım ama sonra saçmaladı.attığım romla ilgili zannedersem eski bataryayı takıp denedim aynı şeyi yaptı.3.5saat ekran süresinden sonra şarj bitince 3-5dk bekleyip telefonu açtığımda yüzde 25 30 şarj ile açılıyor.iki bataryadada oldu.bi ara sıfırlayıp temiz rom...
  3. H

Soru Xiaomi mi9t pro batarya

mi9t bataryası aldım kullanıyorum pro modeline uygun zaten cihazlar birebir aynı işlemci hariç.az elinşz yatkınsa kenardan kredi kartı veya iskambil kağıdını sokarak yavaş yavaş kapağı kendiniz açarsanız vidaları açıp takabilirsiniz.kapağı çok zorlamayın iskambil yada kredi kartıyla ayırmaya çalışın
  4. H

Soru Mi9T Bataryası Proya olur mu?

mi9t ve mi9t pro aynı batarya hocam ben aldım 2 adet kullanıyorum.batarya değişim videolarını izledim yan sanayi en uygun satan yerden aldım kardeşimin cihaz 9t benimki pro sorunsuz kullanıyorum
  5. H

Soru Amazfit Verge

1617500421 zepp yüklediniz.daha sonra amazface yükleyin ordan arayüz seçin wifi ağını değiştirmeniz için ağları gösterecek huami-amazfit-notify yazan wifiye bağlanın şifre 12345678. bekleyin 5 sn sürer bağlanıp kendi kopacak arayüz yüklenmiş olacak 1617500551
  6. H

Ana Başlık Xiaomi Mi Mix 2 Kullanıcılar Kulübü

telekomda vowifi hala gelmedi hocam ama volte aktif şekilde çalışıyor.vodafoneda vowifi kullandım ama çok sağlıklı olduğunu söyleyemem.fakat bu mi mix yüzünden değil desteklenen redmi note8pro ile denendi sağlıklı değil hala hizmet.cihaz volte vowifi olarak hazır ama operatörler sınıfta...
  7. H

volte için operatörüne sms atıp aktif etmeden göremezsiniz arkadaşlar önce ooeratörden açtıracaksınız hepsinden önce.ttelekomda cihazın imei ne olursa olsun sms ile aktif edilebiliyor turkcellde mecbur volte destekleyen bi imei olan cihaza sim kartınızı takarak aktif edebiliyosunuz.sonra...
  8. H

Benide eklermisiniz
  9. H

Yardım Mi mix 2 ekran döndürme sorunu

Telegramdan yazan arkadaşlara yardımcı olabilirim burdan dosya paylaşımını beceremedim arkadaşlar 1561377830 Rootladıktan rootexplorer apk dosyasını yükleyin.ilk girdiğiniz alanda aşağıya dogru inin persist klasörünü görürsünüz.içine girip sensör klasörünün içindekileri silin.netten bulacağınız...
Üst Alt