hakanarslan30 kullanıcısının son içeriği

1. H

Çözüldü Mi Account Farklı kullanıcı ID

problem çözülmüştür.Başkasına ait hesap olup şifresi istenip düzeltilmiştir.
  2. H

4 yıldır kullandığım telefon bu gün tamirden sonra başkasına ait account hesap ile geldi. İlk defa başıma bu geldi sorun nedir ? Bu işi yapan ne yapmış böyle. Bu forumda herşey ücretlimi_? basit bir yolu varken 1000 lira değeri etmeyen telefondan kaç kez para vereceğiz.
  3. H

Telefonuma yeni kurulum attım Mi Flash tool veya twrp ile yaptım ancak ilk açıldığında benden Mi account şifresi istiyor ama Mi account ID bana ait değil haliyle şifrede kabul etmiyor. Ne yaptıysam çözcemedim Yardımcı olacak var mı?
  4. H

Rehber Twrp ile Sorunsuz Rom Kurma Yöntemi (Video)

magisk(root) bunu neden flashlıyoruz
  5. H

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

son sürümü yükledim telefon yavaşladı baya? sizde öyle oldu mu 1589653893 xiaomi.eu_multi_MI8_20.5.14_v12-10 bu dosyayı cep telefona atıp mı formatlyacaktık? 1589653895 xiaomi.eu_multi_MI8_20.5.14_v12-10 bu dosyayı cep telefona atıp mı formatlyacaktık?
  6. H

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Evet linki okudum iki yükleme yeri var ustekini mi indirecem yoksa alttakini mi ? Sıfır kurulum mu oluyo? Eski bilgilerimin kaybolmasını istemiyorum
  7. H

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Telefon hafızasına atacağım son güncellemeyi nereden indiriyorum 1571823903 Haftalık mi stabil mi yuklemeliyim
  8. H

Arkadaşlar forumdan uzun süre ayrı kaldım eu rom yüklemiştim baya bir zaman önce gayet memnunum ama son gelen güncellemeyu yüklemek istiyorum. Bana tane tane anlatacak var mı ? 1.son güncelleme nasıl yükleniyor? 2) son güncelleme nerden indiriyorum.
  9. H

Arkadaşlar bende eu 10.3.4 yüklü indirdikten sonra Kendi kendine güncellemeyi yapıyor mu ? Ekstra ne yapmam gerekir
  10. H

Yardım GPS,wifi , hoparlör sesi sorunu

Telefonu geçen yıl bu zamanlar da almıştım 1 ay olmadan telefon 50 cm den yere düştü ekran koruyucu kılıf olmasına rağmen telefon ekrani calismadi ekran aldık taktik ondan GPS çalışmıyordu bütün romlari yükledim hiç bir zaman çalışmadi . Wifi ayrı bir dert iPhone 2 oda öteden full çekerken ben...
  11. H

Satış Mi 8 64 gb siyah kasa yurtiçinden alındı

telefon 1 yıllık ekran değişimi oldu onun dışında navigasyon dışında başka hiç bir problemi yok. iphone 6s plus ile takas olunur
  12. H

Ben dün yaptım mipro hariç butun romları yükledim aynı hatayı verdi
Üst Alt