HakanAlbayrak kullanıcısının son içeriği

1. H

Rom Redmi note 10 pro miui tabanlı elite rom

kamera sorunu varmı ? denediniz mi ? yurtdışı cihazına kuracamda
  2. H

Yardım Note 10 pro kamera siyah ekran sorunu

NOTE 10 PRO kullanıcısı olarak kendi cihazımda bu sorunları yaşadıgım için yazıyorum 3 kere 4 kere yazılım değiştirdim hepsi aynı sorun bu cihazlar 2 seri sweet ve sweeting diye 13.09.0 (SKFINXM) sürümlü yazılım yüklemen lazım ve uyumlu modem dosyası var onu cihaza yüklemen yapamazsan özelden...
  3. H

Tavsiye Note11Pro bozuldu

NOTE 11 PRO Cihaz 4g Viva Modeli 33W ŞARJ İLE KULLANDIM GENELDE 1658572886 bence note10 pro alın kullanın bende 2.kez aldım
  4. H

Tavsiye Note11Pro bozuldu

CİHAZİ 2 AY ÖNCE ALDİM NOTE 11 PRO / YURTDISI CİHAZ KULLANMADIĞIM YERDE ELİMİ ALDIĞIM ESNADA COK ISINDIGINI FARK ETTİM / HATA YAPARAK ŞARJA TAKTIM ŞARJI AZDI O AN KAPANDI / SÖNDÜ ŞUAN ÇALİŞMİYOR 2 YERE GÖSTERDİM KİMSE ÇÖZEMEDİ CİHAZ ELİMDE DURUYOR YEDEK PARÇA İSTEYEN OLURSA CİHAZİ PARÇALAR...
  5. H

Yardım note 11 pro batarya sorunu

wallahi bende normalde note9 pro kullanıyordum ve pro max ikisinde cok memnundum arkasına satip note11 pro aldım yani batarya süresi cok güzeldi kamerasi hiç iyi degildi onuda geri sattım dun note11 pro aldım 8/128 yani kamera iyi degil şarj eriyor note9 pro ya geri dönecem wallahi :)
  6. H

Rehber Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Miatoll Xiomi Eu 21.3.25 Mıuı 12.5 Rom

aramalardaki ses kaydı (konusma sirasinda kayıt yapıyor ama ses yok )eu sürümden bu yuzden dondum
  7. H

Rehber Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Miatoll Xiomi Eu 21.3.25 Mıuı 12.5 Rom

Hiçbir rom'da ses kaydı calişmiyor Acaba bunda Aktif mi ?
  8. H

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

@aslan568 İyi Geceler Bende Bootloader Kilidimi actım cokşükür once Indıa Sürüm Yüklemiştim ama Bu paylaştıgın sürümü denemek için kurdum deniyecem ellerine sağlık herşeyi harfiyen yaptım bi sorun cıkmadı kurulumda 30 gun kaldı cihazın Imeı olayına bakalım onu nasıl cozecem bilmiyorum
  9. H

Soru İmei atılmış note 9 global romlu telefona XiaoMi Tool ile stock rom yükleme

benımde Imeı İle ilgili bi sorum olacak note 9 pro cihazımın bootLoader acık degil Imeı Atılmasi için BL kilidi açık olması mı Lazim ?
  10. H

Soru BootLoader Kilit

H.kadioglu Dediğiniz gibi konum çin olarak değiştirip 6 güne düşürdüm t.ederim
  11. H

Soru BootLoader Kilit

H.kadioglu Hoşgeldin Çözüm öneriniz Varmi Acaba Şuan Bence Herkes BL kılit için Ugraşiyor
  12. H

Soru BootLoader Kilit

IMEI atma işi peki yapabilen varmı ?
  13. H

Soru BootLoader Kilit

aslan568 Senın yazdıgın tüm yorumlara kadar okudum. herseyi denedim eski sürümleri MI hesap değiştirmeyi. yani Farklı sürüme geçmek istiyorum google arama olayından dolayı ama malesef olmadi . 37 gun eziyet gibi
  14. H

Soru BootLoader Kilit

Hepinizin Yeni Yılı kutlu olsun Note 9 pro Kullanıyorum Forumdaki Tüm BootLoader Acma İşlemlerini Yaptım ama gene acamadım 888 saat Beklemem gerek diyor 3 gundur Forumda okumadıgım Blog izmediğimiz Video İndirmedik Dosya Kalmadi Ama gene acamadim 37 gun beklemek istemiyorum bootloader...
Üst Alt