hakanagus1978 kullanıcısının son içeriği

1. hakanagus1978

Rom Xiaomi Mi 10T 5G/10T Pro/K30S Ultra Apollo ENG Rom - Fabrika Yazılımı

konunun basinda botlader acilmayan acilamayan vs sonrada bootladeri acmaniz gerekir diye belirtiyorsun
  2. hakanagus1978

Yardım Poxo X3 Pro Yazılım

Oncelikle mi hesaba kayıt etmen gerek mi hesabı olustur yeni blr hesap sonra yazılım yükleyebilirsin
  3. hakanagus1978

Rehber MIA3 MIUI Fastboot Flasher [ Android 10 Downgrade 9 ]

İmeili yazılı olan mia 3 için denedim herşey güzel lakin ikide bir ekrana cihqz kaydı yapılamadı imei alınamdı diye sürekli uyarı çıkıypr
  4. hakanagus1978

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

arkadaşım cihazım mi a3 orjinalde android öne kullanıyor bilirsin lakin MIUI rom kuruyorum herşey çok lakin ikidebir ekrana IMEI bulunamadı yada Nul maç adresi bulunamadı gibi uyarı geliyor IMEI sorguluyorum ime gözükmüyor lakin cihazımda şebeke var ama android önceye dönüş yaptığımda IMEI...
  5. hakanagus1978

googlr driver den indiriyorum tekrar ilk farklı yerden indirdim belkide o yüzden 1593198246 şebeke var
  6. hakanagus1978

romu yükledim lakin türkçe dil yok ayrıca çok sık şekilde imei nul uyarısı ekran geliyor rahatsız edicek kadar
  7. hakanagus1978

kurdum romda türkçe dil yok ve 3 dakikada bir imeil nul hatası veriyor
  8. hakanagus1978

arkadaşlar yurtdışı mi a3 miui romu yüklüyorumherşey güzel lakin çok sık derecede mi hesabı içim uyarı mesajı çıkıyor ekrana cihaz tanınamadı imel null gibi buna benzer bunun bir çaresi varmıdır
  9. hakanagus1978

bu bekleme işlemi nekadar sürüyor arkadaşım biryerden sonra kalıyor 15 dakika kadar bekliyorum lakin deyişen yok
Üst Alt