Hakan Özbaran kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Mi6 Ahize ses problemi

Bende de 3 gündür aynı sıkıntı var ya... Edit: Elektrik süpürgesi ile toz çektim ve düzeldi. Şaka gibi... MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. H

Çözüldü Mİ6 Telefondaki Mi hesabına giremiyorum

Aynen hocam, webdekini sildim ve dediklerini yaparak hallettim. Çok teşekkürler...
  3. H

Hocam ilginiz içinteşekkürler ama ikisi de aynı mail adresi. Zaten webdekinin şifreyi biliyorum, telefona giremiyorum. Onu silersem telefonda bir sorun olursa ne yapacağım? Bir de ben bunu silersem sonrasında neler olur*
  4. H

İyi akşamlar, Mİ6 telefonumda hesaba girişi ekim ayında telefonu alınca yapmıştım. Sonrasında iki gün önceye kadar sorun yoktu. Telefonda ana ekranda yukarıda çıkan mesajda oturum kapatıldı vb diye bir mesaj geldi bende şifreyi hatırlayamadım. Şifremi unuttum işaretleyip gelen yerden işlemleri...
  5. H

Yardım Mi hesabı

Selam telefon mi 6. Dün oturumunun kapatıldı mesajı aldım. Yeniden açmak için şifreyi unuttum. Şifre istedim mail adresine kod geldi. Kodu girip yeni şifre belirledim ama bu şifreyle telefondan hesabıma giremiyorum. Sürekli yanlis diyor. Nerede hata yapıyorum.
Üst Alt