Hafız123 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Mi 9 se ekran gitti

Ancak ekranında kırık çatlak vs. hiçbirşey yok
  2. H

Yardım Mi 9 se ekran gitti

Mİ 9SE Cihazımın ilk önce dokunmatiği saçma sapan dokunmaya başladı. Sonra da açınca yeşil ekran görünüp kapanıyor . İlk önce kendiliğinden rastgele dokunup durdu. Sonra kapatıp açtım. Ekranda bişey gözükmüyor . Açınca bazen yeşil ekran görünüp kapanıyor . Lütfen yardım edin ! Telefon açık...
  3. H

Yardım İlk Önce Rastgele Dokunup Kapandı.

Mİ 9SE Cihazımın ilk önce dokunmatiği saçma sapan dokunmaya başladı. Sonra da açınca yeşil ekran görünüp kapanıyor . İlk önce kendiliğinden rastgele dokunup durdu. Sonra kapatıp açtım. Ekranda bişey gözükmüyor . Açınca bazen yeşil ekran görünüp kapanıyor . Lütfen yardım edin !
  4. H

İpucu Ghost Touch Çözümü - Touchfix Xiaomi (build)

Sanırım bende de ghost touch oldu . telefonu kapat aç yaptım . Daha da gelmedi ekran .Arada bir yeşil ekran gelip gidiyor. Lütfen yardımcı Olabilir misiniz?
  5. H

Yardım Mİ 9SE CİHAZIMIN İLK ÖNCE DOKUNMATİĞİ SAÇMA SAPAN DOKUNMAYA BAŞLADI . SONRA DA AÇINCA YEŞİL EKRAN GÖRÜNÜP KAPANIYOR.

Bir kaç kere düştü ama çok hafif düşmeler , yani ondan olacağını sanmıyorum . Zaten üstünden zaman geçti .
  6. H

Yardım Mİ 9SE CİHAZIMIN İLK ÖNCE DOKUNMATİĞİ SAÇMA SAPAN DOKUNMAYA BAŞLADI . SONRA DA AÇINCA YEŞİL EKRAN GÖRÜNÜP KAPANIYOR.

Mİ 9SE CİHAZIMIN İLK ÖNCE DOKUNMATİĞİ SAÇMA SAPAN DOKUNMAYA BAŞLADI . SONRA DA AÇINCA YEŞİL EKRAN GÖRÜNÜP KAPANIYOR. İLK ÖNCE RASTGELE DOKUNUP DURDU . SONRA KAPATIP AÇTIM . EKRANDA BİŞEY GÖZÜKMÜYOR . AÇINCA BAZEN YEŞİL EKRAN GÖRÜNÜP YİNE KAPANIYOR.LÜTFEN YARDIM EDİN !
  7. H

Rom Rom

Böyle diyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. H

Rom Rom

Mi 6 cihazım var.Eu rom yüklemek isterim.Bl kilidi nasıl açılır Twrp nasıl yüklenir Hangi rom daha iyidir? Lütfen detaylı yardım edermisiniz!! MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. H

Yardım Yardım

Telefonu 3-4 kez fabrika ayarlarına sifirladim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. H

Soru Kamera açılmıyor.Nasil açılır

MIUI 9.5.8 den MIUI 10 betaya gectim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. H

TWRP yok BL açık değil MIUI ROM for Xiaomi Mi 6 - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum Burdan yukledim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. H

İnternetten MIUI 10 betayi yükledim ve kurdum.Sonra Birkaç saat sonra kameraya girmemeye basladi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. H

Yardım Face id miui 10

Bootloader açık değil ama Yüklenirmi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. H

Yardım LÜTFEN YARDIM

Sadece ön kamera açılıyor.arka acilmiyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. H

3-4 defa fabrika ayarlarına geri döndüm MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt