HADSAFADA kullanıcısının son içeriği

1. HADSAFADA

Yardım Mi8 EU Beta ROM

tesekkurler hocam kurdugum zamandan bu yana oldukca memnun kaldim bildirim sorunu gitti pil kullanimindan memnunum simdilik guzel gidiyor. bu arada bu eu beta bilmemkac surumundeyim ya yeni surum cikarinda bastan twrp ile mi yuklemem gerekiyor yoksa kendisi guncelliyor mu
  2. HADSAFADA

Yardım Mi8 EU Beta ROM

hocam sonra tekrar twrp ile format data dedim sonra tekrar kapatip fastboot olarak acip romu yeniden kurdum bu sefer acti mi sifremi tekrar girdim ve kurdum simdi kurcaliyorum bildirim gibi sorunlar tekrarlamazsa yazacagim buraya
  3. HADSAFADA

Yardım Mi8 EU Beta ROM

mi logosunda kaliyor telefon
  4. HADSAFADA

Yardım Mi8 EU Beta ROM

Tesekkurler
  5. HADSAFADA

Yardım Mi8 EU Beta ROM

oncelikle tesekkur ederim yalniz bir kac sorum olacak bu adimlarin icindeki aciklamalarda USB driver ve ADB driver terimlerini inceledim ikisi farkli seyler sanirim mi8 usb driver diye aratirken bir sitede normal usb driver bir de qualcomm driver olarak iki farkli driver gordum bunlardan birini...
  6. HADSAFADA

Yardım Mi8 EU Beta ROM

Arkadaslar gecenlerde bildirim sorunum oldugunu yazmistim buraya anladigim kadari ile eu beta rom a gecenlerde sorun ortadan kalkmis android ile cok yakindan ilgilenmedim simdiye kadar ama birileri yol gosterirse hallederim temiz bir sekilde nasil eu beta rom kurarim yardimci olursaniz...
  7. HADSAFADA

Çözüldü Mi 8 Lite Instagram Bildirim Sesi ve Titreşim Gelmiyor

Rom geçişini temiz bir şekilde nasıl yaparız anlatabilir misiniz cihazım mi8
  8. HADSAFADA

Hocam bildirim vermeyen apknin eski sürümünü falan bu işlerle alakası olduğunu sanmıyorum bana gelmiyor bildirim aynı telefonu kullanan başkasına geliyor bence benim yazılımda sıkıntı var yeni rom mu atmak gerek tekrar temiz yazılım mi kurmak gerek bilmiyorum bunları yapmam gerekiyorsa nasıl...
  9. HADSAFADA

4 aydir kullaniyorum mi 8 telefonum bende her ayari actim fabrika ayarlarina aldim geri ugrastim herseyi ayarlardim yok olmadi hocam reddit miui forumlarini gezdim dedim ya nasil olur kimi bende yok diyor kimi ben de ayni sekilde yaziyor ne yapacagimi bilemedim telefon guzel bir telefon ama bu...
  10. HADSAFADA

Yardım Mi 8 Bildirim Hatasi

kimse bir sey bilmiyor mu bu konu hakkinda ?
  11. HADSAFADA

Yardım Mi 8 Bildirim Hatasi

Yaklasik 4 aydir mi 8 kullaniyorum ve 4 aydir bu soruna cozum bulamadim telefonu resmi bir kurumdan almadim cinden getirtip bl kilidini acip global rom atmis hazir hale getirmis birinden aldim yukledigim bagzi uygulamalarda ornegin Clash Royale adli oyunda bildirimler onemli bildirim geliyor ama...
Üst Alt