hacker94 kullanıcısının son içeriği

1. H

Rom [ MIUI V8 - 7.4.27 ][Gionee Elife E3] GM Discovery 4-16Gb [Ücretli Rom Desteği]

15 temmuz cuma günkü verilecek sürümde gps ve bluetooth sorunu olmazsa hesap bilgilerinizi atmanızı istiyorum
  2. H

Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI GLOBAL STABIL V7.2.3.0.KHDMIDA ][4-16 GB]

İlk versiyondaki hangi dosyaları değiştirerek düzeltebilirim peki, yoksa wipe data mı yapmak zorundayım?
  3. H

Merhaba, ilk sayfadaki bluetooth fix denememe rağmen bluetooth açılmıyor. Sorunu nasıl çözebilriim?
  4. H

Merhaba, telefonum 4gblık versiyon 2.5 gb data partition yapmama rağmen hala yetersiz hafıza sorunu yaşıyorum. Yapabilecek birşeyim var mı yoksa bu telefonu emekli etme vakti geldi mi?
  5. H

Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI STABIL V7.2.1.0.KHDCNDA ][4-16 GB]

Teşekkür ederim hocam cevabınız için, titanium backupdan eski bir mi fit sürümünü buldum onu restore edince bluetooth sorunu düzeldi, şuan sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
  6. H

Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI STABIL V7.2.1.0.KHDCNDA ][4-16 GB]

Merhaba miband için bağlantı sorununu çözebildiniz mi?
  7. H

Rom [PORT][GM Discovery][MULTI MIUI 7.1 DEV 6.3.24][4-16 GB]

Hocam sırasıyla derken 1. otayı kurduk telefonu yeniden açıp loading olayından sonra tekrar recoverye girip 2. otayı mı kuracağız?
  8. H

Rom [Discontinued] [PORT][4.4.2] [ MIUI V6 - 5.8.13 ] GM Discovery 4-16Gb TÜRKÇE [ FİNAL ]

android.process.media durduruldu hatası alıyorum hocam nasıl halledebilirim? Bir de launcher olarak Nova launcher kullanıyorum Miui launcheri silsem olur mu? Son olarak system/media klasöründen camera ses ve boot ses dosyalarını silsem sorun olur mu?
Üst Alt