haciwatt kullanıcısının son içeriği

1. haciwatt

Soru Xiaomi Mi 8 MIUI 13 Yükseltilebilir mi ?

Resmi MIUI 13 sürümü yok. MIUI 13 ve 14 uyarlamaları var ancak NFC yüz tanıma gibi özellikler hata veriyor. Asop olarak lineage, pixel experience, crdriod kullanabilirsin.
  2. haciwatt

Soru Android oto sorunu

Çift (klon/dual) uygulama varsa android auto hata veriyor. Daha önce benzer hata almıştım. Sonra araştırınca çift uygulama yüzünden olduğunu gördüm.
  3. haciwatt

Yardım Android Auto hata 22

Mi 8 telefonum var. Crdroid v9(android 12.1) kurulu. Toyota Corolla aracımla multimedye ile android auto üzerinden bağlantı denediğimde iletişim hatası 22 ekranı çıkıyor bağlanmıyor. Nasıl çözebilirim.
  4. haciwatt

Yardım Hata 22

Mi8 telefonum var. Crdroid v9(android 12.1) kurulu. Toyota Corolla aracımla android auto üzerinden bağlantı denediğimde iletişim hatası 22 ekranı çıkıyor bağlanmıyor. Nasıl çözebilirim.
  5. haciwatt

Diğer Mi 8 Nohon Batarya

6. haciwatt

Diğer Mi 8 Nohon Batarya

İşlem ücreti ne kadar aldılar? Performansı nasıl bir gün yetecek gibi mi?
  7. haciwatt

Haber Xiaomi, Mi8 desteğini kesiyor

8.6 kullandım ve şimdi 8.7 kullanıyorum. Fena değil. 1658868599 Yüklerken ev logosunda takıldı bir türlü açılmadı bende sonra crdroid e geri döndüm
  8. haciwatt

Bende şuan crdroid kullanıyorum. Tavsiye edeceğin farklı bir rom var mı
  9. haciwatt

İnternette gezerken bir habere rastladım. Haberde Xiaomi mi 8 için yedek parça ve desteğini keseceğini açıklamış. Uzun zamandır resmi bir güncelleme de gelmiyordu. Sanırım bundan sonrada beklememek gerek. Kaynak Xiaomi smartphones reach a dead end; Mi Mix 3 and Mi 8 in tow
  10. haciwatt

Soru CrDroid Romu kimler neden kullanıyor?

8.6 versiyonu kullanıyorum bir türlü 8.7 versiyonu güncelleyemiyorum. 8.7 kurulumu sonrası twrp ekranına geri dönüyor. 8.6 kurarken bir problem olmuyor. Anlamadım
  11. haciwatt

8.6 sürümü de android 12 şuan kullanıyorum. twrp de sıkıntı yok. Ama güncelleme yapamıyorum.
  12. haciwatt

Masik ve root yok. Kernel vs de yüklü değil
  13. haciwatt

Crdroid 8.6 kullanıyorum. Mi 8 için 8.7 güncellemesi gelmiş. İndirip kurmayı denediğimde bir türlü güncelleme yapamadım. Hem twrp üzerinden hem de kendi güncelleyicisi üzerinde yapmaya çalıştığımda twrp ekranına geri geliyor. 8.6 güncellemesini yaptığımda sıkıntı yok. Ben nerede yanlış yapıyorum...
  14. haciwatt

Yardım Batarya Değişimi

İzmir de batarya değişimi için tavsiye edeceğiniz yer var mı
  15. haciwatt

Teşekkürler. Teşekkürler hazır kullanılan bir program var mı diye merak etmiştim. 1657052860 Crdroid güzel ve akıcı fakat uzun süre oneos kullandım. Güncelleme desteği bittiği için asop rom kullanmak istedim. Geekbench ile test ettiğimde iki rom arasında çok fark var Telefon mi8 Oneos test...
Üst Alt