habib723 kullanıcısının son içeriği

1. habib723

Tema New UI V2 (Yeni Mix Tema)

Hocam öncelikle teşekkür ederim. Ve hepimizin yeni yılı kutlu olsun nice senelere. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. habib723

Tema Beşiktaş Açılış Animasyonu

Merhaba mtz dosyası var mı acaba temalardan yüklesek Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. habib723

Tema Jiyan VII Teması

Bana da atar mısınız acaba agit ustam Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. habib723

Rom Miui 14 Ghost Rom Mi 9T Pro/K20 Pro Android 12 Türkçe

miui 12.5 by xiaomi.eu 21.3.18 haftalık beta yüklü. Benim telefonun usb kısmı çalışmıyor birden bire çalışmamaya çalıştı. Bu romu benimkinin üstüne atsam sıkıntı yaşar mıyım yoksa illa pc ye bağlatıp mı yapmak lazım. Çünkü dosyayı tekrar telefona atmam gerekiyorsa kabloyla atmam gerekecek o...
  5. habib723

Yardım Not transferlerini toplu aktarma yapmak

Yardım konusunda hata alıyordum mecburen konuyu buraya açtım Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. habib723

Yardım Not transferlerini toplu aktarma yapmak

Arkadaşlar merhaba bende mi 9t pro var. Yazılım miui12 eu beta yüklü. BENİM notlar kısmında farklı farklı yaklaşık 100 e yakın ayrı ayrı not defteri oluşturmuşum. Şimdi bunların hepsini tek seferde bilgisayara aktarmak istiyorum. Normalde tek tek yapabiliyorum aktarmayı ancak toplu bir şekilde...
  7. habib723

Rom [ MIUI 12.6 ] MI 9T Pro / K20 Pro Xiaomi.eu Beta Rom

Güncelleme artık gelmeyecek mi yoksa bir üst sürüm mü çıkacak acaba Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. habib723

Yardım Imei attıktan sonra sıfırladım servis yok yazısı

İmei silinmiş tekrar imei attırman lazım. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. habib723

Yardım Mi9t pro miui12.5 sürüm 21.3.18 klonlama hatası giderimi

Arkadaşlar merhaba. Mi9t pro miui12.5 sürüm 21.3.18 klonlama hatası alıyorum. Bu problemi nasıl aşarım acaba uygulama kolanlansa bile uygulamaya giremiyorum hata alıyorum. Lütfen yardımcı olunuz
  10. habib723

Madalya Şampiyon Beşiktaş [ Madalya Ödülü ]

Hayırlı olsun. Tebrikler Beşiktaşım. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. habib723

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Hayırlı bayramlar Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. habib723

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Hayırlı bayramlar. Hayırlı kandiller. Ramazan ayı mübarek olsun. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. habib723

Rom [ MIUI 12.6 ] MI 9T Pro / K20 Pro Xiaomi.eu Beta Rom

Bende hala 21.3.18 var miui 12.5... Direk otadan neden gelmiyor acaba. İlla harici indirip yüklemek mi lazım
  14. habib723

Sohbet Sohbet köşesi

Hayırlı geceler Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. habib723

Çözüldü Magisk SafetyNet kontrolünü geçebilen varmı

Bu safetynet meselesi nedir. Safetynet neişe yarar çok mu gerekli bilgi verebilecek var mı acaba? Teşekkürler şimdiden. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt