h4lil20 kullanıcısının son içeriği

1. h4lil20

Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

mi 5s kullanıyorum telefonumu bilgisayar görmüyor tüm işlemleri yapıyorum en son cihazı fastboot moda alıp bilgisayara bağlıyorum unlock butonu aktif olmuyor.
  2. h4lil20

Yardım Mi5s yavaşlama ve pil sorunu...

O konuya bakmıştım telefonu mu bilgisayar görmüyor usb hata ayıklamayıda açıyorum yine görmüyor yapamadım
  3. h4lil20

Değil hocam bl kilidi açıkmı bilmiyorum aldığım sene imei attırmıştım başka işlem yapılmadı hiç
  4. h4lil20

hocam müsait zamanınızda uzaktan benim bigisayara bağlanarak yapabilirmisiniz ben hiç anlamıyorum bu işlerden
  5. h4lil20

Hocam benimde mi 5s im var banada yardımcı olurmusunuz benimkide son zamanlarda yavaşlamaya başladı
  6. h4lil20

Yardım Ahize sesi

Bende mi 5s kullanıyorum 2haftadır ahize sesi çok az gelmeye başladı güncelleme ile alakalı bir durummudur yada ahizemi bozuldu acaba
  7. h4lil20

Yardım Mi5 Prime 1.5 Yıl aradan sonra Şarj problemi

Bende geçen sene yaşadım aynı sorunu şarj kablosunu değiştirince düzeldi. Şarj kablosu alma imkanın varsa yeni şarj kablosu alıp dene garantiye göndermene gerek kalmaz belki şarj kablosunda olabilir sorun
  8. h4lil20

Yardım Redmi 6a mobil veri açılmıyor

1552544788 Sim kartı şimdi kendi telefonum da denedim benim telefonum dada açmıyor mobil veriyi sorun sim kartta sanırım 1552545853 Sorun çözüldü sim internete kapalıymış Türksel müşteri hizmetlerini aradım sim kart değiştirmek için hattın internete kapalı olduğunu söylediler açtılar düzeldi...
  9. h4lil20

Yaptım erişim noktası ayarlarını varsayılan yaptım. SIM takılıyken wifiyede bağlandım ama aynı yine mobil veri aktif olmuyor bu güncellemeyi kaldırma imkanımız varmı acaba
  10. h4lil20

Benim sim kartımı takınca giriyor internete babamın sim kartını takınca girmiyor. Söylediklerinizi yaptım yine aynı girmiyor
  11. h4lil20

Nasıl düzeldi sizinki
  12. h4lil20

Deneyeyim hocam diğer adımların hepsini yaptım kendi sim kartımı takıp nedeyeyim 1552500153 Kendi sim kartımı taktım açılmıyor sim karttamı sorun var acaba
  13. h4lil20

İyi akşamlar babam redmi 6a kullanıyor uzun zamandır wifi ile internete bağlanıyordu mobil veri kullanmıyordu bugün mobil veri ile bağlanmamız gerekti ama mobil veri aktif oluyor ama açılmıyor fabrika ayarlarına sıfırladım düzelmedi format atamıyorum Fastboot yazan ekranda kalıyo devamı gelmiyo
  14. h4lil20

Rom [Mi5s][Miui10]Global Stabil 10.1.1.0[Nougat]

Bendede aynı oldu indirdi yeniden başlatınca kayboldu bida indiriyorum bakalım
Üst Alt