Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• Bu piyasada Hasan hocamın üstüne adam tanımam diyebilirim kere işi biliyor Allah razı olsun hiçbir zaman desteğini benden esirgemedi her konuda yardımcı oldu çok teşekkürler her zaman Hasan hocama kefilim.
    Kardeşim çok teşekkür ederim. Xiaomi mi 10 pro cihazımı hayata döndürdü. Çok ilgili ve özverili çalışarak brick olan cihazı karşılıklı tane tane anlatarak uzaktan bağlantı ile çözdü.çok memnun kaldım başarılar dilerim
    Redmi Note 8 Cihazım İme Repair Yaptı Burdan Hasan Beye Selamlar Olsun Adam Harbi Yapıyor Bu İşi Allah Razı Olsun Dayı Varlığın. Yeter
    Mermiler Seksinn Alemde Teksin :)
    Mi 10 pro cihazımı uzaktan bağlanarak ve kısa sürede geri kazandırdı. İlgi alaka 10 numara. Teşekkürler....
    Telefonun anasını ağlattım ,saolsin hızlı bir şekilde işlemleri tamamlad ve telefonu saglam bir şekilde bana teslim ettii ve güvenimi kazandı , bu arkadaşa güvenerek iş yaptırabilirsiniz
    Mi 9 T Pro Cihazımın Problemini Çok Hızlı Bir Şekilde Çözdü. Sağolsun Güvenimi Kazandı Çok Zahmetli Bir İş Gördüğünü Düşünüyorum Ama Değdi :) Teşekkürler Bin Kez Teşekkürler Hızlı Cevaplarıyla 7/24 Neredeyse Aktifliyi İle Sorunumu 2 gün içinde uzaktan bağlantı ile çözdü Allah Razı Olsun.
    Cihazımın Problemini, işini gayet başarılı ve güvenilir bir ortam oluşturarak her saniyesinde bilgi aktarımı yaparak çözüme kavuşturmuştur. Çok teşekkür ederim.
    9T cihazımı yazılımsal problem için kargoladım kendisine. Herhangi bir sorumu yanıtsız bırakmadı, ilgisi alakası güzeldi. Kargoyu teslim aldığı gün onarımını gerçekleştirdi sorunsuz olarak elime ulaştı. Söylediğinin dışına çıkmadı gayet güvenilir bir kişi
    • Beğen
    Tepkiler: H.kadioglu
    L
    levent55
    hocam tel bozuk sms doğrulayamıyorum. o sebepten buraya yazıyorum kusura bakmayın.
    note 9 pro yurtdısı ımeı atılmıs rootlu madıgısk ve twrp olan cıhazıma bugun twrp uzerınden mıuı12 atmaya calıstım ama sonra telefon kapandı ve acilmadi. hardformat olarak ya da fastboot olarak acmaya calıstıgımda 1 sanıyelık Redmı yazısı gelıp tıtreyıp kapanıyor. Hıc bı turlu acılmıyor herseyı denedım ama nafıle.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt