guyulmaz kullanıcısının son içeriği

1. G

Mi max alayım mı?

bir kaç aydır mi max kullanıyorum, genel olarak memnunum. Sadece dokunmatiği bazen istediğim gibi tepki vermiyor. Mesela bizde olan LG g4 staylus 2 telefonda daha stabil bir dokunmatik deneyimi var. parmak izi okuyucu zaman ile çok daha geç cevap vermeye başlıyor ve hızlanma veya daha yüksek...
  2. G

mi max android 7 nougat

şu an betada, ben release olmasını ekliyorum, android 6 ile de şu an bir sorunum yok yani.
  3. G

Mi Max 64gb e mail exchange kurulumu yapamıyorum

google gmail en iyisi, buna 2. bir mail olarak şirekt exchange olan email ekleyebiliyorsunuz, ben öyle kullanıyorum. çünkü diğerlerinde gmail ile exchange'in takvim senkronizasyonunda problem oluyor.
  4. G

Facebook ve Messenger Sorunu

yüklü rom'unuz ve versiyonu nedir acaba. bende en son olan global rom 8.2.1.0 var. facebook lite kurulu ve sorun yok.
  5. G

MiMax Hangi Rom Kullanıyorsunuz

görüntülü konuşma patenti samsung'daymış galiba. Yani yapamazsınız. whatsapp ile internet üzerinden görüşebilirsiniz.
  6. G

Yardım TEE kontrolü

Merhaba mi max'da hangi Trusted Execution Enviroment'ler yüklü geliyor görmek istiyordum. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ifihada.teechecker bu uygulamayı yükleyerek, sekmelerin ekran çıktısını yüklemeniz mümkün olur mu acaba. şimdiden teşekkürler
Üst Alt