guvenayaz kullanıcısının son içeriği

1. guvenayaz

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

İki gündür kullanıyorum görsel olarak alışacağım kilit ekranina basili tutunca değişim olmasi falan güzel de ekran sürem ciddi düştü 8 saat ekran süresi aliyorken şimdi 6 saat alıyorum sırf bunun için geri dönebilirim pek artısi yok
  2. guvenayaz

Yardım Mi 9 Se Şebeke Gitti

Imei 1 i silip sadece imei 2 i kullanin band 20 böylece aktif oluyor
  3. guvenayaz

Yardım Mi 9 Se IMEI Şebeke

Hocam ben de 2 aydır ayni sorundan muzdariptim sıkıntı imei de sandım herseyi yaptım yaptırdim olmadi Vodafone dum turkcell e geçtim düzeldi. Turkcell de çalışan arkadaşıma sordum Vodafone vericilerini kaldırıyor dedi. Benim yaşadığım sıkıntı seninkiyle tıpatıp ayni hiç imei ile uğraşma git...
  4. guvenayaz

Yardım Imei hakkında

Hocam kopyalandi mesajı alali yanlış hatırlamıyorsam 4 5 ay falan oldu imei sorguladıhimda imei kopyalanmis falan yazıyor bir telefoncuya götürsem imei attirsam düzelir mi ya da benim yapabileceğim birsey var mi sagolun bu arada
  5. guvenayaz

Yardım Imei hakkında

Arkadaşlar telefonum imei kayıtlı daha önce imei kopyalanmis vs mesaj geldi 4 5 ay önce. Şimdi telefonum çok az çekiyor arama yapabiliyorum ama kapalı alanlarda çok az çekiyor başka hat takıyorum telefona o da az çekiyor bu imei ile mi alakalidir yoksa telefonla mi alakalidir bu durum sinir...
  6. guvenayaz

Adobe photoshop camera çıktı.

Kullanıyorum beğeniyorum daha gerçekçi mi kamerası gibi parlak çekmiyor
  7. guvenayaz

Sohbet Bitirme çalışmama yardımcı olur musunuz

Yaşı sınırlı tutmam gerekiyor hocam o yüzden istediğiniz yaşı seçip doldurursaniz :)
  8. guvenayaz

Her şey eğitim için abi sağol
  9. guvenayaz

Yaş aralığını sınırlı tutmam gerekiyordu eğer üstünde iseniz 30 olarak isaretlerseniz sevinirim
  10. guvenayaz

Arkadaşlar malum corona belasından dolayı evden dışarı çıkamıyoruz bitirme çalışmam var anket doldurmam gerekiyor durum biraz acil 3 dk nizi ayırıp doldurursaniz büyük hayır işlersiniz sağolun Link : Medyadaki Şiddet Haberlerinin Caydırıcı Olma veya Örnek Teşkil Etmesi Bağlamında Karşılaştırılması
  11. guvenayaz

Yardım Mi9 SE Ekran Hatası

Kapatıp açmayı denedin mi banada olmuştu böyle
  12. guvenayaz

Bilmiyorum hocam hat 2 ye eski telefonun imeisini attirmistim dün çekiyordu bugün o da hiç çekmiyor onu sorgulattigimda birseyde çıkmıyor
  13. guvenayaz

imei sorgulattim böyle birsey diyor hic imei ile alakali mesaj gelmemisti ve şuanda çekiyor telefon sadece bazi zamanlarda çekmiyor kapanmış mi yani arkadaşlar
Üst Alt