Gurkan411 kullanıcısının son içeriği

1. G

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Bıktım nefret ettim tükendim artık. Xiaomiden nefret ettim. Telefonu 1.5 ay oldu alalı. Bu dokunmatik beni çileden cikardi. Ne yapsam olmuyor. Sürekli dukanmatik algılamıyor 5 saniye civarı tekrar kendine geliyor. Genelde telefon isininca yapıyor. Ne oyun oynayabiliyorum ne mesaj yazabiliyorum...
  2. G

Yardım Mi5 Dokunmatik Takılma

aynı sorun bende de var. Genelde çok ısınınca yapıyor. Rom atacağım becerebilirsem. Servisten geldimi telefon. Nedir son durumu
  3. G

İnceleme MIUI 8 7.7.13 Global Beta ROM Güncelleme Özetleri

jelatin yok. Kırılmaz cam var onu çıkarıp denedim aynı. Son sürümü indirdim yine aynı. Kafayı yemek üzereyim. Beta romu nasıl yüklüyoruz. Senide ugrastirdim k.bakma
  4. G

Anladım. Yalnız benim dokunmatik yine aynı oldu bı sure sonra. Eskisi kadar sık yapmıyor ama yine basmıyor arada. Bı anlam veremedim. Garantiye vermek istemiyorum. Son sürümle düzelir mi acaba. Yada yazılımsal değil sorun. Kırmak üzereyim cihazı :)
  5. G

birde bı güncelleme daha geldi sürekli guncellemelimiyim.
  6. G

Eyvallah sağol. Dediğini yaptım. 1saattir yoğun kullanıyorum. Dokunmatik gayet iyi. Hatta ısınma problemi de gitti sanki. Buz gibi hala telefon. Çok isiniyordu.
  7. G

Merhaba. Ben mi5 prime kullanıyorum alalı 2 hafta oldu.miui 8.1.2.0 kararlı sürümle geldi. Cihazın dokunmatiginde sıkıntı yaşıyorum. Dokunmatik arada algılamıyor 3.4 saniye sonra algılıyor. Sürekli yaşıyorum bu sıkıntıyı. Yazılımsal mıdır. Ne yapmam gerekli
Üst Alt