gurhan_safa kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Pocophone F1 şebeke sorunu

11.0.2.0 a dönmeye çalışıyorum ona da dönemedim. İnternette 10.0.2.0 in olduğu bir yer bulamadım. Nasıl 10.0.2.0 a geri yükleyebilirim bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?
  2. G

Yardım Pocophone F1 şebeke sorunu

Aynı problemi ben de yaşıyorum. Ancak bende 11.0.4.0 güncellemesinde oldu. Şebeke sorunu Türk Telekom olan hattımdan kaynaklanıyor diye düşünüp Turkcell e geçtim ama hala devam ediyor. Telefonu fabrika ayarlarına da yükledim olmadı. Son olarak bu siteden 11.0.6.0 güncellemesini yükledim ama hâlâ...
  3. G

Rom [Android 10] Pocophone F1 Global Kararlı v11.0.6.0 QEJMIXM İndirme Bağlantısı

Zaten Türk Telekom dan Turkcell e geçiş yapmıştım bu sorun başladıktan sonra. Sorun Turkcell'de de devam ediyor
  4. G

Rom [Android 10] Pocophone F1 Global Kararlı v11.0.6.0 QEJMIXM İndirme Bağlantısı

Cevap için özellikle hızlı cevap için çok teşekkür ederim. Telefonu guncelledi Cevabınız özellikle hızlı geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Ancak telefondaki şebeke sorunu devam ediyor. Evdeyim şu an şehir merkezinde , şebeke yok. Sorun ne olabilir?
  5. G

xiaomi pocophone F1 cihazım var , v11.0.4.0 ü yüklendiğinden beri telefonda şebeke sorunu yaşıyorum. Türk Telekom'dan Turkcell'e geçtim operatör kaynaklı diye ama Turkcell'de de aynı problem devam etti. Özellikle kapalı ortamlarda , evde, çalıştığım yerde veya dışarıda bazı yerlerde mesela...
Üst Alt