gunayy kullanıcısının son içeriği

1. G

Haber MIUI6 Global Stable Türkçe Dil geldi!

Yönlendirme gelen arama Merhaba. miui v6 note 3 e kurmayı düşünüyorum. V5te sorun yoktu ama v6 da sorun olduğunu duydum test edebilirmisiniz? Konu Şu: Ev telefonumu cebime yönlendirdim. Evimi aradıklarında cebim çalarken "YÖNLENDİRİLMİŞ ARAMA" şeklinde ifadenin çıkmasını istiyorum. V5' te bu...
  2. G

Note 2 için turkce miui 6

jBART Master Türkçe [Miui Türkiye Ekibi]  programı ile kendiniz türkçe yapabilirsiniz. bu programı forumda bulabilirsiniz
  3. G

Titreşim şiddeti nasıl ayarlanabilir?

Cvp: Titreşim şiddeti nasıl ayarlanabilir? O ayar tuşa basınca titremeyi ayarlıyor. Telefon çalarkenki titremeyi yapmıyor.
  4. G

Note 2 için Miui 6 ne zaman gelecek?

[color=#676767][font=Verdana, Arial, sans-serif]Note 2 için Miui 6 ne zaman gelecek?
  5. G

Titreşim şiddeti nasıl ayarlanabilir?

[color=#676767][font=Verdana, Arial, sans-serif]Arkadaşlar Miui 5 ' te çalan telefon sesini kolaylıkla ayarlayabiliyoruz. Fakat titreşimin şiddeti nasıl ayarlanabilir? Note 2 kullanıyorum çok şiddetli kıpraşıyor.
  6. G

Hiui5 Final [I9100-I9100G] [20.11.2014]

Cvp: Hiui [21.09.2014] Hakan Bey merhaba bu romu NOTE 2 de kullanabilirmiyim? Şu an Note 2 de 4.6.13 kurulu.
  7. G

Mod Miui 6 Görsel Portlar

Cvp: Miui 6 Görsel Portlar [HG Mod] Telefonum caldığında cevaplamayı kaydırarak değil, tuşa basarak yapmak istiyorum.  Nasıl yapilir?
  8. G

Mod Miui 6 Görsel Portlar

Cvp: Miui 6 Görsel Portlar [HG Mod] Roma atin ve onaylayın ne demek, nasıl yapılır?
  9. G

MIUI, Xiaomi Kelimelerini Nası Okuyosunuz ?

Cvp: MIUI, Xiaomi Kelimelerini Nası Okuyosunuz ? Okumuyorum :)
  10. G

Note 2 için turkce miui 6

MIUI V6  türkçe olarak note 2 ye ne zaman gelecek? Bilgisi olan var mı?
Üst Alt