grslseyfi kullanıcısının son içeriği

1. grslseyfi

Yardım oneplus 8t acillll lütfen

https://forum.miuiturkiye.net/konu/oneplus-8t-unbrick-dosyalari-firmware-isimlendirmeleri.100546/ Bu konuyu inceleyin.
  2. grslseyfi

Yardım Oneplus 10 pro ram 12 den 8 e düştü.

Çok teşekkür ederim sağolun yine de.
  3. grslseyfi

Öncelikle teşekkür ederim ilginize benimde aklıma o şekilde geldi ancak depolama alanı 256 nasıl olacak o zaman? Benim bildiğim 8/128 ve 12/256 olarak var biliyorum. 1668347931 Ayrıca android 12 de iken küçük güncellemeler geldiğinde yaptım bir değişiklik olmamıştı yani aynı ram 12 GB idi.
  4. grslseyfi

Merhaba arkadaşlar oneplus 10 pro 12/256 yazılım olarak ne2215 cihazıma güncelleme gelmişti bende güncelledim. Android 13 e güncellendi. Ama 12 GB ram 8 oldu. Hafıza 256 olarak aynıydı ram nasıl 8 oldu anlamadım. Daha sonra downgrade yaparak tekrar android 12 ye düşürdüm. Fakat hala ram 8 hafıza...
  5. grslseyfi

Çözüldü konuşma sırasında gelen arama ile iki aramanın da kapanması

Arkadaşlar ben sorunun çözümünü buldum. Sizlere de faydası olur diye düşünüyorum. Bu sorun cihazın güncellemeleri ile alakalı olduğunu tahmin ediyorum. Ben mi flash ile android 8.1.0 sürümü yükledim. Hem şarj ömrü açısından hemde bu sorunun çözümünü bu şekilde buldum. Sizlere de faydası olur...
  6. grslseyfi

Yardım miui 12.5.1 (rfkmixm) ota ile güncelleme sonrası modem config hatası

Fastboot olan romu indirip miflash ile yüklemenizi tavsiye ederim.
  7. grslseyfi

Yardım miui 12.5.1 (rfkmixm) ota ile güncelleme sonrası modem config hatası

Cozemezsin. Ya güncelleme kaynakli ya da harf format kaynaklı modem dosyaları silinmiş. En iyi yeniden rom yüklemek.
  8. grslseyfi

Rom [ MIUI 12.6 ] MI 9T Pro / K20 Pro Xiaomi.eu Beta Rom

Hocam format data yapıp denediniz mi yüklemeyi? Birde mi flash ile kendi orijinal global romu yükleyip ondan sonra denerseniz. Denemekten zarar gelmez.
  9. grslseyfi

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Global Romlar

Önce 12.0.6.0 gelir daha sonra 12.5 gelir. Ne zaman gelir onu bilemeyiz.
  10. grslseyfi

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Custom ve Aosp Romlar

Twrp den istediğin Roma donebilirsin.
  11. grslseyfi

Soru Ne zaman Mi 9T PRO MIUI 12.5 göreceğiz

Bazı cihazlara gekmeye başladi. Alan bir çok mi 9t pro kullanıcısı var. Ne zaman gelir belli değil belki yarın belki öbür gün. Beklemek istemiyorsanız twrp yükleyip 12.5 veya 12.6 cihazına yükleyebilirsiniz. Şahsen 12.6 kullanıyorum ben.
  12. grslseyfi

MIUI 12.5 OneOS Android 11 MIUI 12.5 [9T Pro | K20 Pro] 15.11.2021

müziği durdurup çıkış yapmayı dener misiniz? genelde pause ettiğin zamn çıkınca böyle yapıyor müzik uygulamaları. programı kapatmadan önce tamamen durdurup çıkış yapmayı dener misiniz?
  13. grslseyfi

Twrp den full yedek alıp deneyebilirsiniz. Denemekte fayda var. Sağlıklı çalışmayacağını düşünüyorum.
  14. grslseyfi

Hocam ben rahatsız olmuyorum daha doğrusu bende farkedilmeyecek kadar az. Buda stabil sürüm değil beta sonuçta onu göz önünde bulundurarak çok umursamıyorum. Beta bir romun stabile yakın bir şekilde performans vermesi bazı hataları görmeme engel oluyor. Yani ben açıkçası memnunum. Öyle ahim...
  15. grslseyfi

Genel olarak iyi son sürümde bildirim geldiğinde ekranda titreeme oluyordu bende oda gitmiş çözülmüş. Çok güzel bir hata girmedim ben. Üstelik ısınma falan da yok yani global stabilden kat be kat iyi. Tavsiye ederim.
Üst Alt