Grablien kullanıcısının son içeriği

1. G

Soru OnePlus 8T malum yolla alacağım bilgi...

eğer yasak değil ise aldığınız satıcıyı söyleyebilirmisiniz
  2. G

Çözüldü El feneri düşük şarjda çalışmıyor

hocam hocam açmak istediğinde sarjını fazla göster 20 göster aç 1607693653 zaten kod batarya seviyesini ayarlıyor özellikle el feneriyle alakalı bir kod değil tüm uygulamalarda işe yarar örnek arkadaşımız martı için kullanmız sarjı 9 ken 30 göstermiştir martı izin vermiştir gibi gibi ...
  3. G

şuan kullandığınız telefon nedir ben olaya daha çok performans kamera stabil yazılım olarak bakıyorum dediğiniz gibi malum yolla kaydolmuş oneplusmı tercih etmeliyim 1607681410 Dobroutro hocam bir soru daha sorabilirmiyim sana mi10t proyu malum yollamı almıştınız yoksa garantilimi malum yolla...
  4. G

bu konudada size hak veriyorum aslında birde korkutan şu var oneplus ekran kırıldığında 1500 tl gibi bir fiyata yaptırıyoruz bu riskide göze almak istiyormuyum pek emin değilim 1607676509 bu mi10t proda stoklara ne zaman gelecek bilmiyorumki bir aydır yok gelecek gibi durmuyor umarım gelir
  5. G

Zevkim anlattıklarımdan ibaret sizin düşünceniz nedir siz yerimde olsanız hangisini tercih ederdiniz malum yolla alınmış oneplu8t mi yoksa garantili mi 10 t promu
  6. G

olmaz olur mu tabiki oldu kaç gündür telefonlara bakmaktan beynim sulandı iyi performanslı bir telefon almak istiyorum ve aldığım fiyata değsin istiyorum yoruldum artık ama sayenizde karar verdim ikisinide kullanan biri olarak mi 10 t dediyse vardır bi bildiği :)
  7. G

o zaman mi 10t pronun stoklara gelmesini bekleyip direk garantili bir şekilde alacağım değerli yorumunuz ve bilginiz için tekrar teşekkür ederim :)
  8. G

benim öyle değişik romlar ile hiç aram yok aslında sevdiğim şey telefonu aldığımız gibi otomatik güncellemesini yapan kafamın rahat ediceği yazılımını çok kurcalamayacağım bir telefon almak o yüzden o dediğiniz benim için bir eksi değil kamera iyi performans iyiyse malum yoldan dolayıda herhangi...
  9. G

evet baktım aslında ilk almak istediğim telefon mi 10t pro'ydu yorumlarına ve kamera performansına baktığımda ekran renklerini ve kamerasını bir çok kişi yeterli bulmamış onu direk garantili almayı düşünüyordum hatta 1607671937 arkadaş memnun mu pişman mı acaba Dobroutro hocam memnun musun acaba...
  10. G

Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim ve malum yolla oneplus 8t almak istiyorum cihaz güzel ve uygun fiyata geliyor o fiyata alınabilcek en iyi telefon sanırım tam bütçeme denk geliyor bu konu hakkında bir kaç sorum olacak, oneplus 8t malum yolla kayıt olduğu vakit otomatik güncelleme almaya devam...
Üst Alt