Görkem Çakmak kullanıcısının son içeriği

1. Görkem Çakmak

Yardım Windows 10 ADB sürücüsü sorunu

Herkese merhaba telefonuma rom atmak için root atıcaktım fakat cmd ye adb devices yazdığım zaman şöyle bir hata veriyor: adb is not recognized as an internal or external command operable program or batch file bunu nasıl düzeltebilirim.
  2. Görkem Çakmak

Yardım Mi A3 4g sorunu

Hepinize merhabalar xiaomi mi a3 te onceden 4g kullaniyodum ama 3g oldu bunun nedeni nedir
  3. Görkem Çakmak

Yardım Tam ekran yapma

True launcher diye bir launcher Android KitKat a benziyor ben seviyorum ama ekranı sonsuz oldugu için kullanamıyorum
  4. Görkem Çakmak

Yardım Tam ekran yapma

Hepinize merhabalar eski bir arayüz kullandıgım için görüntü ekrana sığmıyor bunu nasıl düzeltebilirim
  5. Görkem Çakmak

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Xiaomi adamdir
  6. Görkem Çakmak

Yardım Mi A3 always on display

Daha yeni aldim root yapamam
  7. Görkem Çakmak

Yardım Mobil veriyi kullanamıyorum

Merhaba arkadaslar Telefonumda mobil veriyi kullanamıyorum Oyun oynayabiliyorum ama Instagram a YouTube a giremiyorum
  8. Görkem Çakmak

Yardım Mi A3 always on display

Hepinize merhabar miui da olan always on display özelliğini mi A3 cihazımda kullanabilirmiyim apk dosyaları internette var
  9. Görkem Çakmak

Yardım Mi A3 Android 10

Android one degilmi bu alması lazım
  10. Görkem Çakmak

Yardım Mi A3 Android 10

Hepinize merhabalar mi a3 neden hala and 10 almadı Android one olmasına rağmen
  11. Görkem Çakmak

Yardım Mi A3 siyah tema

Android 10 ne zaman gelir mi A3 e
  12. Görkem Çakmak

Yardım Mi A3 siyah tema

Hepinize merhabalar mi A3 telefonumda Instagram i nasıl karanlık tema yapicam sadece güç tasarufu moduna alınca siyah oluyor yardım edin
  13. Görkem Çakmak

Yardım Telefonum çalındı

Teşekkür ederim evet var 1581263856 Sagolun
  14. Görkem Çakmak

Yardım Telefonum çalındı

Merhaba arkadaşlar başıma çok kötü bir olay geldi hafta sonu kuzenlerime gelmiştim fakat uyurken eve hırsız girdi telefonları tabletleri her seyi çaldı ne yapabilirim
Üst Alt