goldsmiley kullanıcısının son içeriği

1. G

HyperOS Xiaomi Redmi K60/ F5 Pro XiaomiEu Android HyperOS

benim telefonumdaki EU 14.0.28.0 TMNCNXM stabil rom burada paylaşılan anladığım kadarı ile haftalık dev romlar. ben hiçbir veri / uygulama kaybetmeden anlattığınız gibi update.bat çalıştırarak bu haftalığı stabil eu rom üzerine kursam bir sorun olur mu?
  2. G

Soru K60 2 recovery ve rom kurulumu

o zaman uzak durmakta fayda var.
  3. G

Rehber Xiaomi 13 (Fuxi) KernelSU ile Root Yetkisi Alma

onu denedim açılmadı poco yazısında kalıyor. sonra gruptan bir arkadaş rom dosyasını indir içinde windows bat dosyasını çalıştır dedi öyle yaptım recovery açıldı oradanda romu tekrar üzerine kurunca normal açıldı telefon
  4. G

Araçlar KernelSU - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

Kernelsu yükledim twrp den ve yeniden başlat dediğimde telefon açılışta kaldı.twrp de yok oldu twrp ye girmiyor.fastboottan recovery yüklememe rağmen açılmıyor telefon. çözümü bilen var mı?
  5. G

Rehber Xiaomi 13 (Fuxi) KernelSU ile Root Yetkisi Alma

telefona kernelsu yükledim ama telefon açılış ekranında kalıyor, twrp ye de girmiyor nasıl bir çözüm yapabiliriz verilerim gitmeden kurtarabiliriz telefonu
  6. G

Soru K60 2 recovery ve rom kurulumu

merhaba arkadaşlar. bir yerde k60/F5 pro telefonlarda 2 slot olduğu ve bundan dolayı a ve b slotlarına farklı recovery kurup farklı romlar yüklenebildiğini okudum. böyle birşey varsa bu konu hakkında bilgisi olan veya yapan kimse var mı? 2 receoveryi kurduğumuzda recovery başlat dediğimizde...
  7. G

Rom Redmi k60 eu 14.0.25.0

telefonun modeli ne? f5 pro mu yoksa k60 mı?
  8. G

Rom Syberia Project 12.1 AOSP Rom

Bu ön kamera çalışmama olayı tekrar başladı güncellemeyi kurdum çalışıyordu sonra bir baktım root gözükmüyor magisk yüklü gözükmüyor onu flaşladım ve şimdi ön kamera çalışmıyor galiba magisk ile ilgili bir sorun olabilir
  9. G

Hallettim. Hiç ses gelmiyordu motordan zorlanmada yoktu. Bende romu üstüne tekrar kurdum düzeldi şimdilik
  10. G

Maalesef aynı.telefonda bir sorun var herhalde anlamadım gitti
  11. G

Uygulama hiç açılmıyor ki sürekli bir hata ile karşılaştı yazıp kapanıyor
  12. G

Denedin uygulama hata veriyor direk kapanıyor
  13. G

Bendeki romda o çıkmıyor sadece camera led ve sound effect seçenekleri var