goldenmoon kullanıcısının son içeriği

1. goldenmoon

Soru Mi Mix 3 Ekran Kırılması

Geçmiş olsun, üzerinden çok zaman geçti, yaptırdığım yerin web sitesi şuan çalışmıyor maalesef, detaylarına ulaşamadım.
  2. goldenmoon

Soru Hafıza

Telefonu bir PC ye bağlama şansın var ise oradan dosyayı silebilirsin.
  3. goldenmoon

Yardım Mi 11 rom değişikliği Hk.

Arkadaş videoda güzel anlatmış. 7 gün sonunda kilit açma işlemini yeniden yapacaksin ve telefon fabrika ayarlarına geri dönecek (format), bl kilidi açık olduğu için sonrasında forumda anlatılan yöntemler ile rom yükleme yapabilirsiniz.
  4. goldenmoon

Alış Mi 11 gelis tarihi

İmalatçının daha ne ürettiğiden haberi yok bizlere ulaştıran olmuş :) tebrik etmek lazım. :) 1609779408 Mi10pro ilanları arasında da var, şaka gibi wasntme~~
  5. goldenmoon

Yardım IMEI repair

Zaten isyanım üreticiye :) bide bize bu kadar vergi yükü getirinlere.
  6. goldenmoon

Yardım IMEI repair

Neden sadece 1 sim, ya hepsini kapat ya hepsini aç arkadaş, bizi de germe :)
  7. goldenmoon

Soru Mi 10 ile ilgili bilgi ve tavsiye

evet katılıyorum, bazı yapanlar amatörce ve acemilik yapınca şebeke problemi oluşuyor demek istedimiştim.
  8. goldenmoon

Soru Mi 10 ile ilgili bilgi ve tavsiye

Merhaba, mi10 global bir cihaz olduğu için çekim konusunda sıkıntı yaşamazsınız (IMEI işlemi yapılmış bir cihaz ise durum farklılık gösterir), Pro ise Çin için yapılmış bir cihaz globale dağıtılmadı, band20 sorunu yaşanıyor.
  9. goldenmoon

Yardım Xiaomi mi9 Volte sorunu

Merhaba, malesef Xiaomi telefonları aktivasyonda Telekom desteklemiyor, elinizde Samsung veya iPhone cihaz var ise sim kartınızı ona takip aktifleyip mi9 a geri takın çalışacaktır.
  10. goldenmoon

rica ederim, hayırlı olsun, turkey seçildiğinde vowifi çalışmıyor tek eksiği bu, ihtiyacınız olursa vowifiye diğer modem seçeneklerini denemeniz gerekir. güle güle kullanın.
  11. goldenmoon

Merhaba, quick shortcut maker i play store dan indirip kurun, uygulamayı açın ve arama kismina modem yazip aratın, modemi tıklayıp try deyip modem tiplerinden Morocco olanı işaretleyin, hem volte hem vowifi aktif hale gelecektir.
  12. goldenmoon

Yardım Mi 10 Çift Sim çevirme

Eu rom ile 2.imei aktif oluyor diye biliyorum, 4 ay hakkına oradan devam edebilirsin. Telefonu çift sim kullanmaya devam etmek için yasal pasaport kaydı gerekir, malum işlem sonrası telefon tek sime geri dönecektir.
  13. goldenmoon

Yardım Sim Kart Tepsisi Kırıldı

Zamanında Samsung telefonda başıma geldi. maalesef cihazı söküp cikardilar, cihazı berbat ettiler, bilen bir yere yaptırmanız en doğrusu olacaktır. Kesinlikle zorlayarak sim takmamak lazım çıkarken bu durum oluşuyor, başkalarının başına gelmemesi umarım.
  14. goldenmoon

Yardım Mi9 Volte ve Vowifi

özel mesaj olarak konuşalım, ID çalışmadı.
  15. goldenmoon

Soru Uygulama kasasi (App vault) hakkinda

Sanırım baktığınız yerde bir hata var, ana ekranınızda parmağınızı basili tututunca sağ altta çıkan ayarlara tıklayın, sonra diğeri tıklayın, -1 ekran diye bir kısım var onun içerisinden değiştireceksiniz.
Üst Alt