Goldact kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Alt hoparlörden ses gelmiyor

Onu test ettim ortada sağ tarafa çekince ses kesiliyor
  2. G

Yardım Alt hoparlörden ses gelmiyor

Alt hoparlörden ses gelmediğini farkettim. CIT kısmından test ettim ancak orda da ses alamıyorum. Bir türlü düzeltmedim. Yardımlarınızı bekliyorum.
  3. G

Çözüldü Ekran yenileme hızı

Kusura bakmayın uzun süre girmediğim için görmedim ekran hareketlerini kullanıyorum bu yolu denedikten sonra uzun süre olmamıştı ancak bugün tekrardan otomatik olarak 60 Hz e düştü.
  4. G

Teşekkür ederim
  5. G

120 Hz olan ekran yenileme hızım otomatik olarak 60 Hz oluyor. Değiştirme yapsam da ayarlardan çıkınca 60 Hz ye geri dönüyor. Ben mi bir ayarı kaçıyorum yoksa bir sıkıntı mı var ? Yardımcı olur musunuz?
  6. G

Yardım Mi 8 batarya ve sürüm

Teşekkür ederim
  7. G

Sürekli kullanımda oluyor. Çabuk bitmesini anlıyorum ama düşüş çok hızlı oluyor.
  8. G

gün içerisinde 2 defa şarj edilmiş hali bu
  9. G

3 saat civarı
  10. G

Daha önce de yazmıştım pil sorunum vardı ekran sürem çok düşüktü bende bunun üzerine batarya mı değiştirdim ancak sonuç değişmedi. Sürüm ile alakalı olduğunu düşünüyorum ancak sürüm nasıl değiştirilir hiçbir bilgim yok. Geçmem gerek sürüm hangisidir ve bu işlemler nasıl yapılır yardımcı...
  11. G

Yardım Mi 8 şarj sorunu

Mi 8 model telefonumun şarjı çok az gidiyordu günde tek şarjda 3 saat ekran süresi alıyordum pilde problem olduğunu düşünüp batarya değişimi yaptırdım ancak değişen hiçbir şey yok 3 saati zor görüyorum. Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.
  12. G

Yardım Mi band 4 aramalar bazen gelmiyor.

Bende aynı şekilde yaptığımda düzeliyor ancak bu yöntemi yapmayıp aramalar nasıl olsa bileklikte gözüküyor diye bazen telefonu üstümde tutmuyorum sessizde olunca mağdur oluyoruz. Yazılımsal bir durumsa düzelmesini umuyorum.
  13. G

Yardım Mi band 4 aramalar bazen gelmiyor.

Geçen hafta aldığım mi band 4 üm de arama bildirimleri bağlı olduğunu göstermesine rağmen gelmiyor. Bütün ayarları yapılı olmasına rağmen neden böyle sonuç alıyorum bilmıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  14. G

Yardım Arka kamerada karıncalanma

Teşekkürler çok sağolun
Üst Alt