goktugaydin kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım mi6 soket

Hocam ben de mi 6 cihazımda aynı sorunu yaşıyorum, soketi değiştirdiniz mi ? Değiştirdiyseniz hızlı şarj ve veri sorunu olmayan bir soket bulabildiniz mi ? Tavsiye edebileceğiniz bir soket varsa çok memnun olurum.
  2. G

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Hocam link kırık. Yenileyebilir misiniz ?
  3. G

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Rica ederim hocam iyi forumlar
  4. G

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Hocam ayarlardan durum çubuğuna girip dokunduktan sonra kapat özelliğini devre dışı bırakırsanız sorun çözülür.
  5. G

Rom Rom önerebilecekler buraya

Hocam sanırım miui TR deneyeceğim. İniyor şu anda yedeğimi de aldım birazdan kurarım. 1570453049 Hocam kurdum miui TR'yi fakat sürekli play store'dan atıp duruyor. Drive bile yükleyemiyorum. Miui Pro'yu kurmakiçin bir indirme linki verebilir misiniz ?
  6. G

Hocam miui TR için özelleştirmeden ziyade hafif ve pil performansı iyi diyorlar benim pildense özellik arayışım var. teşekkür ederim yine de hızlı cevabınız için. Özelleştirme arıyorum aslında dediğiniz gibi acaba ne tür farklılıkları vardır şu anda miui 10 beta 9.7.4 kullanıyorum. Teşekkürler...
  7. G

Arkadaşlar pil benim için önemli değil en stabil,performanslı ve özgün rom tavsiyelerinizi bekliyorum
  8. G

Yardım Mi 6 bootloopta kaldı

Son olarak mi flash tool ile fastboot rom kurdum açıldı teşekkürler cevaplar için.
  9. G

10 dakikadan fazla bekledim ama gelmedi.
  10. G

Sadece güncelleme yapacaktım Developer Rom 9.3.28 üstüne 9.5.23 kuracaktım böyle oldu. Şu anda açılmıyor telefon. Hocam bunu denedim daha önce. Format data yaptıktan sonra içine rom atıyorum pc'den, twrpden kuruyorum yine aynı şey oluyor.
  11. G

Cihaza rom kurduktan sonra açılmamaya sürekli mi logosu gelip gitmeye başladı. Forumda biraz bakındıktan sonra bu linkteki 4. sorun'u denedim ancak yine de bir şey değişmedi hala bootloop'ta dönüp duruyor. Twrp yüklü cihazda. Yardım edebilir misiniz ?
  12. G

Rehber Rom Yüklemeden Önce Mutlaka Bakılması Gerekenler(Mİ6)

Hocam bunları yapıyorum ama cihaz yine de bootloop'ta kaldı yardım edebilir misiniz ?
  13. G

Yardım Twrp den rom yüklüyorum fakat telefon açılmıyor

Hocam sorunu nasıl çözdünüz ya ben de mi 6 için aynı şeyleri yaptım ama bir türlü açılmıyor logo ekranı gelip duruyor sürekli.
  14. G

Rehber TWRP İle Unutulan Telefon Şifresini Kaldırma

Hocam dediklerinizi yaptım ancak twrpye girerken şifre istediği için bilgisayara bağlayamıyorum dediğim gibi. Şifre girmeden cancel diyip devam ettikten sonra Mount kısmından enable mtp dediğimde bu ekran çıkıyor bilgisayarda karşıma. Sd kartın içi yani,ama içine rom atmayı denediğimde...
Üst Alt