GokselArda kullanıcısının son içeriği

1. GokselArda

Yardım Xiaomi Mi6 android 8.0 güncelleme sonrası sorunlar

Bu bütün sorunların çözüleceği güncelleme ne zaman gelir acaba tahmini olarak?
  2. GokselArda

Yardım Xiaomi Mi6 android 8.0 güncelleme sonrası sorunlar

Dün akşam eve geldim ve cihazıma güncelleme gelmişti hemen yaptım. Guncellemeden sonra tema değiştiriyim dedim ve bir anda telefon dondu. Recovery moduna geçiş yaptım reboot etmek için fakat o menüde de kalınca direk telefona format attım. Şuan cihazda bazı sorunlar var. 1) Instagram'da ki...
  3. GokselArda

Yardım Mi 6 Siyah Kenarlardaki soyulma

Yaklaşık 2 aydır mavi renk olanını kullanıyorum sıfır çizik, soyulma, darbe.
  4. GokselArda

Yardım Xiaomi Mi 6 İnternet Bağlantı Sorunu

Cihazımda wifi ile bağlanırken mesela bazen instagramda fotoğraflar videolar yüklenmiyor açılmıyor. Mobil veri üzerinden bağlanırken de durum aynı bazen bağlantı gidiyor ve 3G'ye düşüyor. Çözümü var mı bu sorunun ? Nedeni nedir ?
  5. GokselArda

Yardım Xiaomi Mi 6 Ekran Uyandırmada Görüntü Sorunu

Xiaomi Mi 6 cihazım kilit ekranındayken hafif kırmızılık hissettim. Acaba benim gözlerimde mi sorun var diye kendimden de şüphe ettim ama sanırım benlik sorun yok :D Video da göründüğü gibi durum ortada. Kilit ekranındaki saat kısmına bakarsanız kilitlemeye geçerken kırmızılık oluyor. Bir çok...
  6. GokselArda

Soru Xiaomi mi6 hakkında sorular

Merhabalar. İlk defa Xiaomi telefon aldım. Mi6 modelini. Telefondan çok memnunum harika. Fakat bazı sorularım var. -İlk defa kullandığım için önerebileceğiniz kamera uygulama önerilerinizi bekliyorum. -Şuan cihaz MIUI 8.2.2.0 Kararlı sürümde gözüküyor. Bir sonraki güncelleme ne zaman gelir ? Ve...
  7. GokselArda

İlk Xiaomi telefonu (Mi6) kullanım deneyim hakkında sorularım

Merhabalar. İlk defa Xiaomi telefon aldım. Mi6 modelini. Telefondan çok memnunum harika. Fakat bazı sorularım var. -İlk defa kullandığım için önerebileceğiniz kamera uygulama önerilerinizi bekliyorum. -Şuan cihaz MIUI 8.2.2.0 Kararlı sürümde gözüküyor. Bir sonraki güncelleme ne zaman gelir ? Ve...
Üst Alt