Gokselami kullanıcısının son içeriği

1. G

Sohbet Pasaport kayıt artık 1500 TL

Aynen öyle, bide bunların dışında yerli hertürlü sanayii ürünleri montajda elinizde kalıyor (çok azı istisna) en basitinden bi örnek banyo duş seti aldım,elimde bu işlere yatkın olduğu halde kırmadan çatlatmadan takamadım. Millet keyfinden parasını riske atıyor sanki. Adam gibi yapın hem alıp...
  2. G

Soru Redmi Note 6 Pro Alacağım (Bilgi)

Rica ederim.
  3. G

Soru Redmi Note 6 Pro Alacağım (Bilgi)

Merhabalar, sosyal medya için her tür cihaz iş görür ama kamera işi durumu değiştirir. Not 6 pro kullanıyorum 9 tane de aldırdım ama kamerası bana göre vasat. Daha önce redmi not 4 kullandım hemen hemen aynı. Günışğında idare eder ama loş ışıkta iş görmez. Bide çektiğim resimler çabuk bozuluyor...
  4. G

Haber IMEI KLONLANMIŞ telefonlar ile ilgili bir kereye mahsus AF GELİYOR!

Merhabalar. Her iki imei no farklı modellere ait, cihaz ise not 6 pronun global versiyonu. Bi hata veya sehven olduğunu sanmıyorum. Eğer faturanız varsa ki var olduğunu sanıyorum, direk tüketici hakem heyetine başvurup bedel iadesi telebinde bulunun. 1563249105 Düzeltme hocam senin cihaz band...
  5. G

Sohbet +50 ve üstü Xiaomi'ciler Kulübü

Hocam maşallah, Rabbim sağlıklı ve huzur dolu ömürler versin.
  6. G

Maşallah Allah hepimize hayırlı dağlıklı ve uzun ömürler versin.
  7. G

Hocam bu mütevazi gruba benide eklermisiniz.
  8. G

Haber IMEI KLONLANMIŞ telefonlar ile ilgili bir kereye mahsus AF GELİYOR!

Aynen öyle ama anladığım kadarıyla tek numaraya tanımlı olacak gibi.
  9. G

Tema BURSA Markette yayında

Tebrik ederim.
  10. G

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Yükleme Anlatımı - [Rootsuz]

Serhat hocam, bl kilidini açtırıp rom rot işlerine girmek istiyorum ama tecrübem hiçmi hiç yok. Sizden ricam bu işin altın kuralı ve işlemlerde öncelik sıralaması nedir ? Sanırım bilgisyar laptop vesaire de gerekiyor.
  11. G

Yardım Note 6 PRO İçin Önerileriniz (Özellik, Ayar vs.)

Aynen katılıyorum, zaten işine yarayabilecek çok uygulama var. İlerde duruma göre hareket edersin.
Üst Alt