gokhanksm kullanıcısının son içeriği

1. gokhanksm

Yardım mi pad 2 rom hatası ve mi 5 batarya sorunu

dm atıyorum teşekkür ederim
  2. gokhanksm

teşekkür ederim cevabınız için fakat bu sorunları kendim yapacak kapasitede değilim tavsiye edeceğiniz servis veya kullanıcı varmı ?
  3. gokhanksm

mi 5 cihazım için türkiyeden batarya almıştım şişmeye başladı, şiştikten sonra bir süre daha kullandım. Bir gün telefon açılmadı yeni batarya aldım taktım telefon yine açılmadı rizede bir servis anakart bozulmuş olduğunu söyledi fakat ben pek emin olamadım. Mi pad 2 de google play store 963...
  4. gokhanksm

mi 5 cihazım için türkiyeden batarya almıştım şişmeye başladı, şiştikten sonra bir süre daha kullandım. Bir gün telefon açılmadı yeni batarya aldım taktım telefon yine açılmadı rizede bir servis anakart bozulmuş olduğunu söyledi fakat ben pek emin olamadım. Mi pad 2 de google play store 963...
  5. gokhanksm

Uygulama Hızlı Adb Kurulumu V.1.4.3

masaüstüne böyle bir kısayol oluşturmuyor. Oluşturmuş olsa zaten dediğiniz bilgilere sahibim aramadan adb aratınca bir dosya konumu açılıyor. adb.exe açtığım zaman ekranda yazılar oluşuyor ve kapanıyor işlem yapamıyorum yani
  6. gokhanksm

Uygulama Hızlı Adb Kurulumu V.1.4.3

Tesekkur ederım belirttiginiz sekilde kurdum fakat dosya yolu neresıdır acaba bilginiz varsa paylaşırmısınız içine dosya atıp açmam gerekiyor adb yı ?
  7. gokhanksm

Yardım Google play sorunu

Hocam mi flash programi ile flash all yaparak attim ve kendi sitesindeki romu kullandim baska bir sorun olduğunu düşünüyorum
  8. gokhanksm

Yardım Google play sorunu

Merhabalar cihazlarım mi5 ve mi5s miui 10 yükledim her ikisinede fakat google playden bir yükleme baslattigimda telefon açık olmasina rağmen yukleme bitiyor fakat uygulama yüklenmiyor sanki otamatik silinmiş gibi yeniden yuklemem gerekiyor fakat ayni sey tekrarlaniyor telefonu kilitleyip sabah...
  9. gokhanksm

Rehber Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

mi5 cihazıma dosyalarım rehberim vb. silinmeden mi flash uygulamasıyla nasıl miui 10 yuklerim unlock yapılmış cihazdır şuanda yuklu olan versıyonum 9.6.1 kararlı
  10. gokhanksm

Rehber Mi5s Cihazlara Orijinal Global Rom Yükleme

mi pad 2 cihazıma hangi rom yüklemem gerekir ? windowslu versiyon yukleyebilirmiyim ? Rica etsem linkleri paylaşırmısınız mipad 2 cihazım unlock yapılmış olarak görünüyor mi flash unlock uygulamasında cihaz ozellıklerı: birde mi5 cihazıma dosyalarım rehberim vb. silinmeden mi flash...
  11. gokhanksm

Yardım guncelleme problemi

cok zormu yapması?
  12. gokhanksm

Yardım guncelleme problemi

merhabalar xiaomi mi5s cihazima guncelleme gelmiyor ayni sekilde mipad2 ye yapamıyorum android sürüm 6.0.1 ve miui sürüm 8.0da kaldi uzaktan bağlantı kurabilecegim forumdan arkadaş bulabilirmiyim bu sekilde sorunu çözmüş oluruz kendim yapamadim duzeltmeyi dilerseniz makul bir ücret karşılığı...
  13. gokhanksm

Rehber Mi band 2 ve 1 QR kod arkadaşlık

Merhaba arkadaşlar forumda görmedim yanlış bir konu olduğunu düşünmüyorum. Birbirimizi tanimak ve kim ne kadar adım attığını görmek için sizde qr kodunuzu ekleyiniz. Ben qr kodumu buraya ekliyorum sizinkileride bekliyorum. QR koddan arkadas nasil eklenir veya nasil qr kodumu gonderirim...
  14. gokhanksm

Yardım Xiaomi mi5 sarj sorunu

Aynen bende oyle dusunuyorum arka plan uygulamalarini kapatiyorum sadece wifide kullanimina actim cm securityin uygulamalarini kullaniyorum faydasi oluyor sorunum cozuldu teaekkur ederim
Üst Alt