Gokhanhzl kullanıcısının son içeriği

1. G

Soru K20 PRO galeri sorunu

aynı sorunu bende yaşıyorum ve iphonedan yeni geçtim bu cihaza açıklamanızı anlayamadım biraz daha detaylı anlatırmısınız?
  2. G

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

merhaba k20 pro kullanıyorum TWRP işleminizi dediğiniz gibi yaptım ve ekran açıldı fakat yükleyeceğim dosyayı bulamadım bir türlü. Bilgisayar olmadan power ve ses açma tuşuyla Telefonu kapatıp TWRP modunda açamıyorum bunun için ayrıca bir dosya yüklemem gerekiyor mu?
  3. G

Yardım K20 Pro (Mi9T Pro) MIUI 11

Merhabalar, k20 proyu aldım iki haftadır kullanıyorum. Bootloader kilidini açtım mi9t pro eu rom yükledim fakat miu 11 den 10 a geçtim bu yüklemeyle. Şimdi 11 güncelleme gelmiyor. Ben kendim yapmak istesem hangi romu indireceğim 9t pro ye göremi yapacağım yoksa k20 proya göremi ? Varsa yüklemem...
  4. G

Rehber Redmi K20 Pro cihazı Global sürüme ( MI 9T Pro ) Dönüştürme Rehberi

Merhabalar, k20 proyu aldım iki haftadır kullanıyorum. Bootloader kilidini açtım mi9t eu rom yükledim fakat miu 11 den 10 a geçtim bu yüklemeyle. Şimdi 11 güncelleme gelmiyor. Ben kendim yapmak istesem hangi romu indireceğim 9t ye göremi yapacağım yoksa k20 proya göremi ? Varsa yüklemem gereken...
  5. G

Yardım K20 pro Fastboot da kaldı

telefonu aldığım güne lanet okutacak bir gece yaşıyorum. geçen hafta unlock yaptım tam bir hafta bekletti bu gece her yeri okuyup çin romundan global roma geçeyim dedim telefon fastboot ta kaldı kapanmıyorduda tool, usb driver ne geliyorsa akla yükledim yapamadım taki sizin yardımınızı görene...
  6. G

teşekkür ederim teşekkür ederim bootloader işleminde verilen hatalarla 168 saat gibi bekleme süreleri veriyormuş. Kısaca telefonu iade mi edeyim uğraşmaya değer mi sizce?
  7. G

4 dakika önce merhaba iOS kullanıcısıyum fakat bu fiyatlar yüzünden androide geçme kararı aldım. Arkadaşım bana Çin’den redmi k20 pro ( 8 GB RAM 256 GB) tel getirdi fakat cihaz Türkçe değil fiyatıda 2000₺. Miuidownlond.com da da global rom yok Hindistan var bu cihazı Türkiye’de imei atıp Türkçe...
Üst Alt