Gokhan12 kullanıcısının son içeriği

1. G

Soru Bimcell Hattının Telefonu Görememe Sorunu

Bimcell kullanıyorum. Redmi note 8 pro Volte aktif vowifi pasif (açık ama çalışmıyor) Mi11 endonezya android 9
  2. G

Soru Türk Telekom Volte Sorunu

Yukarda anlattıklarıma ek olarak *#*#86583#*#* ararsan volte *#*#869434#*#* ararsan wowifi açılıyor. Ayarlar-simkartlar mobil ağlar-operatörünüz tuşuna bas Volte etkinleştir Wifi kullanarak arama yap etkinleştir ağ tercihlaerinden wifi terch et telefonu kapat aç volte ve vowifi...
  3. G

Soru Türk Telekom Volte Sorunu

Ayarlar>Telefon Hakkında>Tüm Özellikler Çekirdek Sürümü 8 kere bas açılan sayfada sağ üst köşedeki 3 noktaya bas Additional tools bas MODEM test tools>MBN config loadin and activating tool takip et eğer yoksa MODEM test tools dan sonra mobile network info ya bak cellular radio power...
  4. G

Sistem uygulamalarını (Miui App ve Google App) kaldırma[Rootsuz]

Linkte sorun var indirilmiyor
  5. G

Yardım Magisk mod yüklemeden sonra telefon açılmıyor

system gitmiş. TWRP den Restore (sadece system) geri yükleyebiliyorsan kurtar. Tabi backup un varsa.
  6. G

Yardım Telefonun sistemi çöktü açılmıyor

Daha önce başka bir arkadaşa tavsiye etmiştim.Denemelisin Telefonu fastboot moduna alıyormuş gibi ses kısma ve güç moduna bas. sabırla bekle yüksek bir titreme duyduğunda bırak. Olmassa bu yüksek titremeyi duyana kadar devam et. Telefonun fastboot moda geçmiş oluyor ama ekran açık değil. Neyse...
  7. G

Mod Otomatik Parlaklık Düzeltme Modülü

Teşekkürler
  8. G

Rehber Note 8 Pro IMEI Nasıl Yedeklenir/Geri Yüklenir

Çok teşekkür ederim. Uzun zamandır arıyordum. Sağol
  9. G

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Çok teşekkürler. Sağolun
  10. G

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Redmi note 8 pro global rom android 9 benim telefonumdu. Garantiyi yaktım yukarıda bahsedilen endonezya rom u kurdum. 2 ay kullandım hiç problem yok. Telefon kayıt özelliği, arama, mesaj uygulaması çok iyi. nfc var. Diğer rom lardan farklı bu rom, mükemmel yani. Hızlı ve atak. 2 ay sonra da TWRP...
  11. G

Yardım Redmi Note 8 Pro

Telefonu fastboot moduna alıyormuş gibi ses kısma ve güç moduna bas. sabırla bekle yüksek bir titreme duyduğunda bırak. Olmassa bu yüksek titremeyi duyana kadar devam et. Telefonun fastboot moda geçmiş oluyor ama ekran açık değil. Neyse miflash programını bilgisayara kur. Formda 'Redmi Note 8...
  12. G

Rehber Redmi Note 8 Pro Hard Brick Önlemi

Note 8 Pro için; 1) Android 10 un brick olmaması konusunda bir gelişme var mı? 2) Telefona brick önlemi almak android 10 a gelecek mi?, Android 10 çalışacak mı? (Android 9 da brick önlemi sayenizde zaten yapılıyor) Teşekkürler ve saygılar
  13. G

Yardım Twrp bootloop

dm verify remove nasıl yaptığını anlatırmısınız hangi versiyon hangi magisk twrp versiyonu, yükleniyor mu siliniyor mu biraz açıklarmısınız. Teşekkürler
  14. G

Yardım Brick konusunda yardım RN8P

Telefonu fastboot moduna alıyormuş gibi ses kısma ve güç moduna bas. sabırla bekle yüksek bir titreme duyduğunda bırak. Olmassa bu yüksek titremeyi duyana kadar devam et. Telefonun fastboot moda geçmiş oluyor ama ekran açık değil. Neyse miflash programını bilgisayara kur. Formda 'Redmi Note 8...
  15. G

Rehber Sorunsuz pie için xposed kurulumu.

Redmi note 8 pro, endonezya rom, Android 9, LR TEAM TWRP, magisk 19.3, yukardaki anlatımla xposed çalıştı problem yok.
Üst Alt