Goi09 kullanıcısının son içeriği

1. Goi09

Soru game turbo 120 fps

ya arkadaş şu altta 120 fps açılmıyor eu stabildeyim nasıl açabilirim. soğudum yeminle xiaomiden
  2. Goi09

Yardım poco f4 cihazımın işlemcisi ölmüş

2 telefoncu denedi sağlam bi telefoncu lazım
  3. Goi09

teşekkür ederim mutsuzluğuma bi nebze oldunuz
  4. Goi09

bunu diyen arkadaş işin ehli bi çok kez işlem yaptırdım teşekkür ederim yorumunuz için
  5. Goi09

rom yükseltirken işlemci gitmiş cihaz zaten hiç bir tepki vermiyordu fastboot ne recovery falan girmiyordu bi kaç telefoncuya götürdüm işlemcisi gitmiş dedi
  6. Goi09

poco f4 cihazımın işlemcisi ölmüş var mı sağlam telefoncu yapabilecek ?
  7. Goi09

Soru poco f4 gt açılmıyor

evet
  8. Goi09

recovery ne fastboot hiç birine girmiyor
  9. Goi09

poco f4 gt cihaza rom yüklerken gitti bi daha açılmıyor. güç tuşuna basıyorum hard reset falan deniyorum hiç bir tepki çözümü nedir?
  10. Goi09

Uygulama Youtube pro ve revanced

evet kullanıyorumda neden böyle olmuş olabilir çözüm ?
  11. Goi09

Uygulama Youtube pro ve revanced

düne kadar iki uygulamayıda kullanıyorum ama ağ bağlantısı yok diyo çözümü nedir?
  12. Goi09

Soru 120 fps game turbo

2 tane telefonum var 2 sinde de eu rom yüklü ama game turbo arayüzü değişik özel kısmı poco f3 stabilde yok ama f4 gt de var 2 sürümde stabil f3 de bunu nasıl aktif edebilirim
  13. Goi09

Soru display portu olmayan telefondan görüntü alma

bi çok program var evet görüntü kaybı vs.. denemek için merak ediyorum k50 gaming de bile display portu yokmuş bu xiaomi gerçek garip marka
  14. Goi09

Soru display portu olmayan telefondan görüntü alma

elimde poco f3 ve f4 gt var küçük çaplı yayın yapıyorum araştırmalara göre display port yokmuş bu 2 cihazda video capture alsam taksam yinede görüntü alamaz mıyım ?
  15. Goi09

Soru poco f4 (k50 gaming)

ilgili model de mobile legends bang bang oyununun grafik ayarları ultra olan var mı varsa hangi rom
Üst Alt