GöZTePeLee kullanıcısının son içeriği

1. GöZTePeLee

Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

MIUIGPT bootlader kilidi için beklenen 168 saat nasıl düşürülür?
  2. GöZTePeLee

Recovery Poco X3 Pro(Vayu) - Custom Recoverys [TWRP,OrangeFox,PBRP]

rastalgun teşekkür ederim
  3. GöZTePeLee

Recovery Poco X3 Pro(Vayu) - Custom Recoverys [TWRP,OrangeFox,PBRP]

hangisini tavsiye edersiniz hata alma en az hangisinde olur ?
  4. GöZTePeLee

MIUI 13 Redmi NOTE 7 EU MIUI V13.0.12.0.SKFMIXM (Android 12) Port ROM

hocam zipi 3 kez indirmiştim ..farklı bir bilgisayardan tekrar indirdim ve oldu ..teşekkür ederim ilginiz için ..
  5. GöZTePeLee

Farkettim hocam ne yapabilirim 13.0.12 yi yukleyebilmek için..? yüklediğimi sildim ama yine aynı hatayı alıyorum zip bozuk diye
  6. GöZTePeLee

güncel hocam..bunu beceremeyince 13.0.3 ü yükledim
  7. GöZTePeLee

orenge foxdan yüklemeye çalışıyorum zip dosyası bozuk hatası alıyorum neden olabilir?
  8. GöZTePeLee

Rom POCO X3 Pro – Global Kararlı V14.0.1.0.TJUMIXM [Mi Pilot]

bunu indirip güncelleyici üzerinden yapabilir miyiz güncellemeyi? dosya tipi falan uyuyor mu?
  9. GöZTePeLee

Soru Varsayılan Uygulama

aynen öyle.. şaşırtıcı şekilde şikayetçi olan yok galiba bu durumdan..
  10. GöZTePeLee

Soru Varsayılan Uygulama

abilerim ,kardeşlerim.. bu miui 13 ten sonra herhangi bir linki uygulamada açabilecekken (instagram linkiyse instagram,youtube linkiyse youtube) her şeyi tarayıcıda açıyor..varsayılan sıfırlıyorum ama yine yapıyor ..var mı bir çözümü ??
  11. GöZTePeLee

Rehber POCO X3 Pro Tüm ROM ve Kernel Listesi

ya miui 13 ne zaman gelecek Türkiye romuna [emoji2359] M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. GöZTePeLee

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese günaydın.. hayırlı sabahlar hayırlı Cumalar.. işiniz gücünüz rast gitsin.. gönlünüzden geçen ne varsa Rabbim hepsini hayırla nasip etsin.. M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. GöZTePeLee

Sohbet Sohbet köşesi

Allah kabul etsin hocam mı desem maşaAllah her sabah namazından sonra günaydın mesajı geliyor [emoji120] M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. GöZTePeLee

MIUI 13 22.1.5/6 - MIUI 13 Xiaomi.eu Rom İndirme Bağlantıları (Haftalık Ve Stabil)

bu Poco x3 proya ne zaman gelir takribi ya miui 13 bilgisi olan var mı? M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt