gnydnyunus kullanıcısının son içeriği

1. gnydnyunus

Yardım Ahize sesi hoparlörden geliyor

Aynı sorunu yaşıyorum birazdan miui 12.5 e geri döncem aşırı sıktı bu miui 14. Heryeri sorun dolu bıktırdı oyunlarda kasma yapıyor, şarjı akşamı çıkartmıyor, gerçekten berbat bir sürüm. Çözümü bende bulamadım
  2. gnydnyunus

Soru MIUI 14 Düşük Performans

Hocam mi kilidini açıp mi flash ile ben 14.0.5 Avrupa romunı yükledim ve sonuç şahane forumda nasıl yapılacağı var isterseniz bi bakın araştırın ben bu romu öneririm pil performansı özellikle çok iyi
  3. gnydnyunus

Ben böyle bi sorun yaşmadım siz global sürümde misiniz acaba? Endonezya romda herşey çok stabil çalışıyor.
  4. gnydnyunus

Usta ben Endonezya 12.5 e geçtim yanlışlıkla 14.0.2 ye geçtim ama pişman olmadım. Global roma göre mükemmel çalışıyor. Global 14 leş gibi leşten de beter. Batarya sürem oyun performansın ciddi arttı Endonezya romda. İşin özü globalden uzak dur usta.
  5. gnydnyunus

Yardım Note 10 pro için en stabil rom?

Arkadaşlar şuan miui 14.0.2 kullanıyorum. Şarj tüketimi gazla ve en can sıkıcısı çok ısınıyor. Wild Rift oynarken aşırı ısınıyor fps 35 e düşüyor. Bana önerebileceğiniz en stabil global rom hangisi ?
  6. gnydnyunus

MIUI 14 60hz de animasyonlar kasıyor

Ağzınıza sağlık beyler sağolun valla :) ben ips ekrandan geçtim resmen 10 kademe atladım :) 1691143072 Valla doğrudur ustam buralar 40 a yakın :)
  7. gnydnyunus

Haklısınız valla:)) Sadece bataryadaki farkı deneyimlemek istedim. Birde oyun performansına bakmak istedim, cihaz bazen gereğinden fazla ısınıyor ama sanırım miui 14 ile alakalı bir sorun
  8. gnydnyunus

Ustam bu farklı bir şey ya gerçekten, 60hz e düşme sebebim zaten pil performansını deneyimlemek ama öyle de kullanılabilir değil hiç.
  9. gnydnyunus

Arkadaşlar merhaba. Telefonumu 60hertz de kullanmak istiyorum fakat 60 a düşürünce animasyonlar kasıyor gibi, bi kasma olayı var yani. Başına gelen var mı, genel bi sorun mu bu, yardımcı olursanız sevinirim.. Sürün 14.0.2.0
  10. gnydnyunus

Sohbet Android 10 Ne zaman Gelecek?

Arkadaşlar android 10 güncellemesi ne zaman gelecek bilgisi olan var mı acaba?
  11. gnydnyunus

Rom MIUI 10 Port for Mi A2 Lite (Android PIE)(daisy)

bu rom a google camera nasıl ekleyebilirim acaba bilgisi olan var mı ?
  12. gnydnyunus

bendede aynı sorun var baştan kurdum twrp yi gene aynı kalıyor
  13. gnydnyunus

hiç bir şekilde sim kartı aktif edemedim beyler, 8.1 e geri döndüm
  14. gnydnyunus

Yardım Mi A2 Lite ses kayıt sorunu.

Dostum GM ses kaydedici kullanıyorum herhangi bir sorun yok bende, bende 9.0 kullanıyorum. Sizin telefonunuzda yazılımsal bir problem olabilir. Sıfırlamayı deneyin.
  15. gnydnyunus

Yardım Kamera donma , resimi ikiye bölme

Dostum bu daha çok yazılımsal gibi. Donanımsal olsa lens kırık vs falan zaten bunu anlarsın. Temiz kurulum denediniz mi yada orjinal rom u indirip tekrar flash lamanızı öneririm ben
Üst Alt