Gngrtyfn1 kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım redmi note 8 hard brick ufi tool ile nasıl giderilir

yanlış twrp sonrası sadece beyaz ışık yanan cihaz ufi ile nasıl kurtarılabilir. bootloader açık ancak cihazın içinde mi hesapta açıktı. bu mi hesabna bağlanıp bir işlem yapabilir miyim
  2. G

Yardım redmi s2 twrp kurulum sonrası twrp de kalıyor

orangeboortloader yükledim yanlışlıkla miui 11 cihaz . mi ekranında kalıp orange bootloadera dönüyor sürekli. twrp yüklüyorum ondan da atıyor tekrar buna dönüyor. yardımlarınız için sağolun
  3. G

Yardım Redmi note 6 plus edl mod dışında görmüyor

aynen yapıyorum yeşil yer bir tam doluyor sonra saniye geçiyor ama işlem olmuyor
  4. G

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - EDL (Test Noktası) HARDBRİCK ÇÖZÜM

bu işlemleri yapıyorum flaslıyor diyor ancak bir yerden sonra yeşil yer dolmuyor. qcfire ile birşey yapabilir miyim?
  5. G

Yardım Redmi note 6 plus edl mod dışında görmüyor

Redmi note 6 cihazım şu an qualcomm dışında hiç bir türlü görmüyor. Açılmıyor, fastboot moda geçmiyor. Mi flash ile flash yapıyor görünüyor ama yeşil alan dolmuyor. Elimde eft dongle umt var. Daha önce redmi plusta başıma gelmişti ancak aynı yöntemler bunda işe yaramadı. Edl modda twrp yüklemesi...
  6. G

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Driver • Twrp • Root • Rom - Yükleme Anlatımı

herkese iyi günler repair yaparken cihaz çöktü. umt qcfire ile yazılım atmama rağmen cihazı her bağladığımda qualcomm olarak görüyor. twrp de yükleyemiyorum fastboota girmediği için ne yapmam lazım acaba
  7. G

Yardım Redmi 5 plus brick

Elimde umt box mevcut. Cihaz hiç açılm Elimde umt box mevcut cihazı sadece çalışır duruma getirsem yeterli olacak
  8. G

Yardım Redmi 5 plus brick

Redmi 5 plus cihazım mi accountu kaldırmaya çalışırken brick oldu. Edl modunda bilgisayar görüyor sadece onun dışında herhangi bir belirti yok. Acaba buna hangi romu yüklemem gerekiyor nasıl anlayabilirim. Arka kapakta mdg1 yazıyor.mi flashla atmaya çalıştığım bütün romları kabul etmedi...
Üst Alt