gksl_tt kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Note 6 Pro Arka Kamera

Herkese iyi forumlar, arkadaşlar Note 6 Pro Arka kamera lazım elinde olan var mı temiz hatasız fiyatı şişirilmemiş yada nereden bulabilirim piyasada komple arızalı cihaz fiyatına arka kamera parası istiyorlar
  2. G

Yardım Note 6 pro rom önerisi

Peki hocam note 6 pro için termal i nasıl bulurum
  3. G

Yardım Note 6 pro rom önerisi

Merhabalar, arkadaşlar cihazım note 6 pro, son zamanlar mahvediyor beni aşırı yavaş ve çok sıklıkla donuyor. Şuan Global 12 kullanıyorum Ram 3 bellek 32, zaten oyunla aram yok fakat normal kullanırken bile sık sık donuyor, hızlı donmayan bir rom öneriniz var mı? Herkese iyi forumlar ...
  4. G

Yardım Redmi Note 6 Pro IMEI sorunu

Merhaba herkese iyi forumlar Redmi Note 6 Pro cihazım kapandı açılmadı IMEI numarası sorgulaması yapamadığım için telefonun herhangi bir yerinde telefonun IMEI numarası yazıyor mu bilen var mı acaba?
  5. G

Yardım EMMC Sorunu ve Veri Kurtarma

Merhaba Note 6 Pro mda Emmc sorunu var. Bu sorunu yapabileceğini söyleyen telefoncular var. Fakat sorunum Emmc yi yapıldığında telefon sıfırlanır mı yoksa içindeki bilgileri kaybeder miyim? Yada bu arızada telefonumdaki bilgileri kurtarma şansım var mı? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan...
  6. G

Yardım Xiaomi Redmi Not Defteri

Merhaba herkese iyi günler Xiaomi Redmi telefonlar da not defterine kayıt ettiğim notlarımı pc de nasıl görebilirim telefonu bağladığım zaman hangi klasörde kayıtlıdır yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Üst Alt