gkhzr kullanıcısının son içeriği

1. G

Soru Unlock ve Global Sürüm Yükleme Hakkında

Global room'a root yapmak çok zor bir durum olmasa diye düşünüyorum. Ayrıca China roomda browser gibi programlar çince idi. Arama ekranıda keza aynı. Yani uzun süre kullanılması mantıklı değildi benim açımdan.
  2. G

yapmam gerekiyor ancak açıkçası şu an onun için vaktim yoktu. Daha sonra yapacağım.
  3. G

Evet mesaj geldi, unlock işlemini sorunsuz gerçekleştirdim. Şu anda öğle arasından istifa edip global developer yükleyeyim dedim. Fastboot ile sorunsuz yüklendi. Cihazın açılmasını bekliyorum. UPDATER ile CHINA DEVELOPER yükleyememenizin sebebi cihazınızda global rom olmasıdır. Updater ile...
  4. G

Dün akşam updater ile china developer rom'u sorunsuz yükledim. Bugün fırsat bulduğumda, unlock ve ardından global developer yükleme işlemini gerçekleştireceğim. Bilginize..
  5. G

Teşekkür ederim cevabınız için. Son olarak; china geliştirici rom u update ile mi yüklemem gerekiyor, yoksa mi flash ile mi yüklenecek? Sanırım zaten miflash unlock olmadigi için cihazı görmeyecek bu durumda update ile yüklemem gerekiyor. Doğru anlamisim sanırım. Yeni bir sistemle tanıştığım...
  6. G

Denicem hocam bu akşam, durumu paylaşacağım Sent from my MI 5 using Tapatalk
  7. G

Merhaba arkadaşlar, Cumartesi Mi5 Pro cihazı sahibi oldum ve ilk iş olarak unlock başvurusu yapmıştım. Bugün onay geldi ve gerekli tool'u indirdim. Unlock yapmaya hazırım. Benim asıl sorum rom konusunda; Cihazımda MIUI 7.5 Stable China Rom yüklü, son güncellemeyide aldım. Cihazı unlock...
Üst Alt