gkhnylmz8991 kullanıcısının son içeriği

1. gkhnylmz8991

Rehber Türkçe Dil Desteği Olmayan Romlara Türkçe Ekleme [tr_TR]

Elinize sağlık hocam. Cihazın ortalama 100/de kaçı Türkçe oldu? Ben de oneplus 8t ye kurdum coloros 12 yi. Cmd den bi kaç komutla Türkçe eklemiştim sözde ama yeterli değildi. 100 de 5 i filan Türkçeydi. Dil bölümünde de Türkçe görünüyordu ama menünün çok büyük kısmı İngilizceydi.. Bu yöntem de...
  2. gkhnylmz8991

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi10t-pro-k30s-ultra-twrp-yukleme-3-4-2b.101022/ Hocam bu güne kadar sadece bu twrp ile işlem yaptım ve şeytanın kulağına kurşun hiç bir problem yaşamadım. Kurulumu direk twrp den önceki sürümün üzerine kurdum. Başka romlardan geçişte ise hep temiz kurulum...
  3. gkhnylmz8991

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Sizde problem var hocam bende sıkıntı yok. Özellikle denedim herhangi bir problem yok. 1633015723 Recovery i seçmeniz lazım. Twrp sürüm değişimi için. 1633015824 Evet hocam. İkisini de kullandım. Endonezya ağır bastı. Daha stabil ve malum arama ve mesaj uygulaması.
  4. gkhnylmz8991

ben root kullanmıyorum hoacam ama sizin için denedim olmadı. dediğiniz gibi. ama v23 magisk zip dosyasını bulamadım diğer sürümlerin v20 altındakileri cihazı sürekli açılış ekranına atıyor v20 yi yükleyince normale dönüyor. cihazı recovery moda alırken sorun olmuyor rootlu gibi twrp ekranına...
  5. gkhnylmz8991

Hocam elinize emeğinize sağlık. 12.5.1.0 üzerine twrp den direk kurdum. 15 dk kadar kurcaladım. ilk izlenim olarak bir önceki sürüme nazaran , daha stabil olmuş. menü geçişlerinde herhangi bir takılma görmedim . eski sürümde de çok yoktu ama bu sürüm favorim oldu. haftalık beta romlar hariç...
  6. gkhnylmz8991

Rehber OnePlus 8 Unbrick Dosyaları / Firmware İsimlendirmeleri

üstat bir sorum olacaktı. persist dosyası silinmiş bir oneplus 8 model cihaza , aynı model başka bir cihazdan persist yedeği alıp yüklesek sorun ortadan kalkar mı?
  7. gkhnylmz8991

Rom Mi 10T Pixel Experience Android 11 Rom

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi10t-pro-k30s-ultra-twrp-yukleme-3-4-2b.101022/
  8. gkhnylmz8991

Rom OneOs (Miui 12.5) 21.8.30 Mi10T - Mi10T Pro - K30S ULTRA (Android11)

21.9.13 sürümünü yüklemem ile endonozya romuna geri dönmem 5 dk sürdü diyebilirim :D kamera çamur gibi ve yakınlaştırma çalışmıyor. ayarlara girince ikinci dokunuşu algılıyor, ilkinde tepki vermiyor ve aşırı derecede takılma var . onun haricinde çok kurcalamadan rom geçişi yaptım.stabil gelene...
  9. gkhnylmz8991

Çözüldü Bootloader süresi 636 saati 636 saat sonra tekrar denedim tekrar aynı şey yazıyor

mantıklı hocam. normalde hiç o kadar süreye şahit olmadım şahsen. maksimum 1 hafta çıktı bana hep. öyle deneyin olmazsa , ücretli yardım (forum tamircisi) diyebölüm var en son oradan yardım talep edersiniz.
  10. gkhnylmz8991

Uygulama Kurtuluş Programı 1.13 CHM,EXE,APK Bilgisayar,Telefon,Tablet

faydalı bir program, elinize emeğinize sağlık. clap~~
  11. gkhnylmz8991

Çözüldü Bootloader süresi 636 saati 636 saat sonra tekrar denedim tekrar aynı şey yazıyor

hocam 636 saat 26.5 gün yapıyor. neden ısrarla 20 gün sonra açmayı deniyorsunuz. bu güne kadar bir çok kez b. kilidi açtım ve her defasında tam saatinin dolmasını bekledim ve hiç bir problem yaşamadım ek olarak verdiği süre boyunca hesaptan çıkış yapmadım hem pc hem telden, teli kapamadım ve...
  12. gkhnylmz8991

Uygulama Xiaomi telefonlardaki gizli özellikleri aktif etme uygulaması.

elinize sağlık hocam. rica etsem bana gönderirmisiniz.
Üst Alt