Gittigelmez kullanıcısının son içeriği

1. G

Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Merhaba, Lenovo Zuk 2 Pro kapalı kutu olarak mı gönderilecek yada tarafınızca rom yüklenecek midir ? Bir de İngilizce menü mü yoksa Türkçe menü müdür ? Kutu olacak mıdır yoksa şarj aleti ile yalnız mı gönderilecektir. İyi çalışmalar.
  2. G

Yardım xiaomi mi 5 bootloader kilidi sorgulama

Merhaba Mi Note Pro telefonuma MIUI 8 7.2.23 I Beta kurdum. Fakat Türkçe özelliği yok yada var ben kuramadım. Google play kuruyor fakat kullanamıyorum start menüsü pasif kalıyor. Tekrar eski sürümleri indirip kurmaya çalıştığımda maalesef olmuyor. En güncelini kullandığımdan dolayı eski...
  3. G

Rom Mi Note Pro MIUI 8 7.2.23 I Beta

Merhaba Mi Note Pro telefonuma MIUI 8 7.2.23 I Beta kurdum. Fakat Türkçe özelliği yok yada var ben kuramadım. Google play kuruyor fakat kullanamıyorum start menüsü pasif kalıyor. Tekrar eski sürümleri indirip kurmaya çalıştığımda maalesef olmuyor. En güncelini kullandığımdan dolayı eski...
  4. G

Rom Mi Note Pro Miui 8 Rom

Merhaba, MIUI8 7.2.23 kurdum Türkçe dil desteği yok Türkçe ye çevirme imkanımız var mıdır ? Bir de MIUI8 den tekrar MIUI7 ye geri dönebilme durumu nedir ? iyi çalışmalar.
  5. G

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Merhaba Mi Note Pro için göremedim de bilgilendirme yapabilir misiniz ? iyi çalışmalar.
  6. G

Alış Mİ NOTE PRO KUTUSUNU ALMAK İSTİYORUM

Merhaba, Mi note pro elimde mevcuttur isteyen olursa irtibata geçebilir. Iyı gunler
  7. G

Yardım Dsmart Go Hakkinda

Merhaba Forum yetkilileri ve sayın üyeler, Dsmart Go mi note pro cihazimda açılmıyor Drm scheme ile ilgili bi hata alıyorum Konu hakkında yardımcı ola bilir misiniz. Iyi günler.
Üst Alt