gince kullanıcısının son içeriği

1. gince

Haber Android 11 Güncellemesi Bekleyen Cihaz Listesi

Mi 8 ile ilgili bir yazı ben mi göremedim acaba?
  2. gince

Sohbet VDSL modem önerir misiniz modem lazım ?

Linksys x6200 önerebilirim. Bir sürü özelliği var. Kaliyeli bir modemdir. İşyerinde Kullandım memnundum. Yukarda bir arkadaş tplink archer serisi önermiş. Güzel ve kaliteli modemdir. Alın arkanıza yaslanarak keyfini çıkartık. Bana sorarsanız wifi bağlantı hızı yüksek olan modem alırdım. Artık...
  3. gince

Yardım Amazfit Bip Hava Durumu Güncellemesi Yapmıyor?

Versiyonla alakalıdır bende de aynı sorun var.
  4. gince

Yardım İkinci sim görüşme kaydı

Herkese selamlar. Kullandığım cihaz Mi 8 6/128 rom üzerinde gelen miui global versiyon. Soruma gelecek olursak. Aynı anda iki sim kart kullanıyorum. Tüm aramaları kayıt altına alıyorum. Yani görüşmeler kayıt ediliyor. Bu özellik işime yarıyor. Sim1 deki kart kendi hattım. Sim2 deki kart şirket...
  5. gince

Sohbet Bilgisayarda Dual(Çift) ve Tripple(Üçlü)Ekran kullanma(Detaylı Anlatım)

Güzel bir anlatım olmuş. Ben genelde 2 monitör kullanıyordum. Olurd bir güz lazım olursa diye okudum. Bence güzel bilgiler.
  6. gince

Yardım Sim Kart hafızasındaki kişileri silme.

Aynı sıkıntı babamın redmi note 8 telefonunda vardı. Aradım ama bulamadım. Sanırım google kişiler ve aramayı kullanıyor diye bir yazı okumuştum. Ben de sorunu bulmaya çalışoyorum. Rehberde kişiler çift görünüyor. Hesap seçemiyoruz. Ya sim kartı başka tele takıp silecez ya da başka bir çözüm...
  7. gince

İpucu Mi8 Android 10

As önce gelen günceelemeyi indirip kurdum. Sıkıntı yok gibi duruyor. En kısa zamanda yedekleme yapıp sıfırlama yapar temiz kullanmaya geçerim.
  8. gince

Karşılaştırma Mi A3 mü Casper A3 Plus mı??

Arkadaşlar selamlar. Annem bana telefon lazım diye babamın başının etini yemeye başlamış. Babamda bana a101 e casper telefon gelmiş dedi. Bunun üstüne incelemeye başladım. Telefon özellikleri iyi görünüyor derken yazılım olarak Android 8 yüklü olduğunu ve güncelleme almadığını öğrendim. Bunun...
  9. gince

Sohbet Android neden iOS gibi olamıyor?

iphone 7 ile 8 aylık maceramı özetlemem gerekirse. Bilgisayardan film veya müzik atmak sinir bozucu bir halde. illa programını aç ordan seç gönder felan filan. İstediğin müziği zil sesi yapmak için kırk takla at. Attığın bir film altyazılı ise onu bulmak sorun olursa tekrar pc başına geçmen...
  10. gince

Tema Sizin Sitiliniz (MIUI V13 Temalar eklendi)

Merhaba. Dediğiniz gibi temayı kaldırıp yeniden kurdum. Dediğim sorun devam etti. Telefonu kapatıp açtım. Sorun hala devam etmekte. Telefonum Mi8 6/128gb. Bu arada kilit ekranında boş bir yere veya fenere çift tıklayınca müzik uygulaması açılıyor. Bu müzik uygulamasını istediğimiz uygulama ile...
  11. gince

Tema Sizin Sitiliniz (MIUI V13 Temalar eklendi)

Merhaba; Çalışma için teşekkür eder elinize sağlık. Şöyle bir sorun ile karşılaştım. Kilit ekranında fener simgesine tıkladığımda feneri açıyor ama kapatmıyor. Belki önceki sayfalarda yazan olmuştur.
  12. gince

Sohbet araç şarj cihazı mı powerbank mı

İkisinin kullanım alanı farklı. Bence karşılaştırma yapılmamalı. Zamanınız en çok araçta geçiyorsa araç şarjı. Yok ben daha çok toplu taşıma veya kafeteryada geçiriyorum dersen powerbank derim. Ben ikisini de kullanıyorum yerine göre ama.
  13. gince

Yardım MESAJ

Tez başı kesüle bu telefonu icat edenlerin. Şaka bir yana bana kalırsa yanlışlıkla bir ayarı değiştirdiniz. Enteresan bir giriş yapmışsınız. Ne yazacağımı şaşırdım.
  14. gince

Sohbet Yabancı şarkı önerilerinizi bekliyorum

in my mind güzel parçadır.
  15. gince

Sohbet Linux Dağıtım Önerisi

İşiniz sadece internet ve buna benzer ise sırasıyla hepsini deneyin görün derim. Ben bir ara windowsu tamamen silip mint kullandım. Ama nedense işim ve ofisteki diğer işlerim gereği bir işi yapıp diğerini yapamamak sıkınca mecburen Windows a döndüm. Bu arada Ubuntu, mint, debian, manjaro, pardus...
Üst Alt