gftftftf kullanıcısının son içeriği

1. gftftftf

Yardım Redmi 9 imei unkown

Merhaba beyler.Basaran arkadas sagolsun yardim etdi redmi 9 brickden kurtardik.İmei unkown yaziyor imei gitmis.Eng rom yazdim imei degistirmeye dosyalari kimde varsa yardimci olursa sevinirim. 🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷Param yok bilesiiiizzzzz.😇😇😇
  2. gftftftf

Çözüldü Redmi 9 hardbrick oldu

Kanka imei gitmis
  3. gftftftf

Oldu bro Allah hepinizden razi olsun.3 duyme +Unlock boatloader+ Mi flash 2018 .Saygilar sevgiler.Turkun turkden basqa dostu yokdur..Qardaşsiniz.Hic acilmayan telefonu acdiniz helal size
  4. gftftftf

bunu denedim zaten hepden kapaniyor 1696275579 2018le debedim not allowed in locked diyor
  5. gftftftf

Zamaniniz varsa teami yukleyip sizde denersiniz.Sadece fazla yormak istemiyorum sizide 1696275192 Kanka benim boatloader kilidlenmis ondan ola bilirmi.Sp flash errror verdi amma recovery ve fastboot yuklemis
  6. gftftftf

Deniyorum 1696274828 Romu cye atdim.Birde iki flashdede boot ilgili sikinti veriyor 1696274974 Mi flash2018/yukleyip deniyorum
  7. gftftftf

. 1696274016 .. 1696274181 resim attim bakarmisiniz
  8. gftftftf

Boyle hata veriyor o
  9. gftftftf

Resim atamiyorum buraya
  10. gftftftf

deniyorum deniyorum suan arkadadin dedigi gibi yaptim acilip kapaniyor
  11. gftftftf

Selam beyler.Sorunum soyle.Ben Redmi 9 da twrp yukselterken telefon bootloopa dusdu.Fastboot recovery girmiyordu.Splashtolla bisekilde fastboot modu geri getirdim.7gun beklemeden unlock boatloader yapdim.Suan telefon hic tepki vermiyor.Usb tanimiyor pcye takinca.Youtubda ve sizin paylasimlarin...
  12. gftftftf

Yardım yetkili hesap olmadan edl rom yardim

Sorun Çözüldü arkadaşlar.Teamla profilde ki qardaş yardım etdi.TÜRKÜN TÜRKDƏN BAŞQA DOSTU YOXDUR🇦🇿🇹🇷Sağolun var olun...
  13. gftftftf

Rom Xiaomi.eu Redmi Note 9 Pro | MIUI 14.0.3.0 SJZMIXM

bu romu yazarken hardbrick oldum suan dunya yardim edemiyor servise gitmeliyim
Üst Alt