Geronymoo kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Mi 10t pro kulaklık görmüyor

sorun çözüldü içerisine çok az toz kaçmış bu kadar hassas olduğunu düşünemedim yardımlar için teşekkürler iyi forumlar.
  2. G

telefonda gücelleme var acaba onu yapsam düzelir mi?
  3. G

Telefonum şarj oluyor ama ama kulaklık çalışmıyor type-c dönüştürücüyü başka telefonlarda denedim çalışıyor ama benim telefonumda çalışmıyor.
  4. G

yok mu bu sorunu yaşayan çözüm sunacak :(
  5. G

Evet hocam denedim ama olmadı? 1659784591 hocam telefonda güncelleme var ama güncellemedim herkes bir çok sorun olduğunu söylüyor daha stabil olmasını bekliyorum.
  6. G

hocam cihaz şarj oluyor ama dediğin gibi bilgisayar görmüyor.
  7. G

Bu sorun dün başladı! Type-c dönüştücü ile 3,5 mm jack girişi kullanıyorum. Düne kadar çalışan cihaz bugün görmüyor. Dönüştürücüde hiç bir sıkıntı yok. başka bir cihazda denedim. Kullaklıktada hiç bir sıkıntı yok. Bu sorunu yaşayan veya bir çözüm önerisi olan var mı?
  8. G

Yardım Mi10T Pro Mikrofon Ses ve Video Sorunu

Kardeş sorun tekrar ortaya çıktı malesef bir çözüm yolu arıyorum en kötü ihtimalle vurup kırıcam
  9. G

Yardım Mi Note 10 Ses girişi/çıkışı vermiyor

Aynı sorun bendede var telefonum mi 10t pro 256gb telefonu kapatıp açtıktan sonra telefonda hiç bir şekilde ses girişi ve ses çıkışı olmuyor telefonun suyla teması olmadı düşme olmadı
  10. G

Telefonda yazılımsal sıkıntı varmış şuan düzeldi inşallah tekrar aynı sorunu yaşamam şuan taş gibi maşallah
  11. G

Hocam telefonu bugün yaptırmak için verdim ve tamir oldu sesler düzeldi ama telefonu kapatıp açtığımda ses yine yok tekrar telefoncuya verdim bakalım sonuç ne olacak..
  12. G

Buda benim şansım nasıl yapacaz bilmiyorum yeni aldım daha 1 kere telefonu açtım kapattım ve ses gitti
  13. G

Gg var mı bir çözümü yazılımsal bir hata mı?
  14. G

Ben telefonu 1 hafta önce aldım bu konularada uzağım
  15. G

Bu sorun bendede dün oldu aynı şekilde acaba sorun neden telefonu açıp kapattım ve ses gelmemeye başladı
Üst Alt