geronimo58 kullanıcısının son içeriği

1. G

Rehber Mi5s Cihazlara Orijinal Global Rom Yükleme

ben bu yöntemi denedim flash ta telefon gözükmüyor başka bir başlıkta anlatılan global romu indirip yüklemeyi denedim güncelleme paketi doğrulanamıyor diyor yapamadım bir türlü :s
  2. G

Rehber Telefondan Fake rom 'u global stabil rom 'a güncelleme bilgisayarsız [ 8.0.10.0.0 > 8.0.3.0 ]

konuyu hortlatacam ama linki indirdim kurmak isterken güncelleme doğrulanmadı diyor problem neyden kaynaklanıyor acaba?
  3. G

Yardım xiaomi mi5s internet sorunu

ilginiz için teşekkür ederim
  4. G

Yardım xiaomi mi5s internet sorunu

merhaba arkadaşlar bir konu hakkında yardımcı olmanızı rica edecem benim telefonum xiaomi mi5s fake romlu ilginç bir durum var bulunduğum yerde yeni 4g çekmeye başladı normalde diğer kişiler 4g le internete bağlanıyor ama ben wifiden nete bağlanmayınca 4g çekmıyor wifi kapalı mobil veri açık...
  5. G

Yardım xiaomi mi 5 bootloader kilidi sorgulama

teşekkür ederim çok saolun
  6. G

Rehber Telefondan Fake rom 'u global stabil rom 'a güncelleme bilgisayarsız [ 8.0.10.0.0 > 8.0.3.0 ]

arkadaşlar merhaba benim telimde fake rom güncelleme yaparsak indirdiğimiz uygulamalar,fotoğraflar siliniyor mu ilk defa güncelleme yapacağım içim bilmiyorum
  7. G

Yardım xiaomi mi 5 bootloader kilidi sorgulama

arkadaşlar merhaba benim telimde fake rom güncelleme yaparsak indirdiğimiz uygulamalar,fotoğraflar siliniyor mu ilk defa güncelleme yapacağım içim bilmiyorum
  8. G

Soru Xiaomi Mİ5S 4.5G 5.15'' 32GB 4GB RAM

arkadaşlar merhaba bende mi 5s 32 gb aldım hafızasına baktığımda toplam 26.3,kullanılabilir 25 gb yazıyor bu 6 gb içindeki programların miktarı mı normalde 32 olması gerekmıyor mu toplam alan bilmediğimden soruyorum mazur görün
Üst Alt